Marcin Prokop zjadł chrupka z najostrzejszej papryczki na świecie. Zaskakująca reakcja!

Mam Talent!: Maksym Ziółkowski
Mam Talent!: Zobacz występ Maksyma Ziółkowskiego!
W 6. odcinku "Mam Talent!" będziemy mieli okazję zobaczyć występ zaskakująco odpornego na ostre jedzenie Maksyma z Otwocka. Częścią jego performance'u będzie zaproszenie Marcina Prokopa na scenę. Juror talent-show spróbował chrupka z papryczki caroliny reaper, czyli najostrzejszej papryczki na świecie. Zobacz jego reakcję!

Mam Talent! - kim jest Maksym Ziółkowski?

Mam Talent!: Maksym Ziółkowski
Mam Talent!: Maksym Ziółkowski

Z zawodu Maksym jest trenerem personalnym - zajmuje się tym od 7 lat. Miał problemy z nadwagą - ważył kiedyś 112,5 kilogramów i postanowił coś z tym zrobić: znalazł dietetyka, wprowadził plan żywieniowy, zaczął ćwiczyć. Zrzucił wagę do 80 kilogramów, później zaczął budować masę mięśniową i wystartował w zawodach. Postanowił pomagać innym i przekazać im swoje doświadczenie.

Kiedy walczył z nadwagą i był na diecie, mama często mu gotowała, a przyrządzane potrawy mocno przyprawiała. Swoją dużą tolerancję na ostre jedzenie odkrył podczas challenge'u, który odbywał się w Warszawie w Gringo Bar. Zjadł wtedy papryczkę i dostał jedzenie za darmo. Zaczął robić swoje challenge na YT: jadł dużo, szybko i ostro. Próbował różnych rzeczy: zjadł najostrzejszą pizzę w Polsce (jemu pierwszemu się to udało), przez 3 dni jadł same ostre hot-dogi, próbował jeść wyłącznie wojskowe jedzenie. Jest Mistrzem Polski w jedzeniu ostrych papryk z 2022 roku.

Mam Talent! - co wydarzy się w 6. odcinku?

6. odcinek „Mam Talent!” zaserwuje nam kolejną porcję niezapomnianych wrażeń! Pojawią się przed nami niezwykłe talenty, wśród których poznamy między innymi Łukasza – wyjątkowego pizzaiolo z Kielc, który swoją sztuką wyróżnia się na tle innych, oraz roztańczonego Tymona z Łodzi, który swoim tańcem wprawi w zachwyt nie tylko jurorów, ale także całą widownię. Nie zabraknie również zaskakujących występów. Przykładem będzie bardzo energetyczna Anka, która po mistrzowsku radzi sobie z hula hop.

Mam Talent! 15: Odcinek 6
Mam Talent!: KD Center
Mam Talent!: Anna Dzilińska
Mam Talent!: Tymon Glapiński
Mam Talent!: Falochron
+29
Zobacz galerię

Na scenie pojawią się także dwaj różni raperzy-freestylowcy, urzekająca swoją grą akrobatka oraz utalentowany grający na gitarze Kubuś. Ponadto, dowiemy się, na czym polega sztuka tworzenia dorodango oraz jak trudne do wykonania są triki na kendamie.

Szósty odcinek 15. edycji programu „Mam Talent!” już w sobotę, 6 kwietnia o godzinie 20:00. Niezależnie od tego, czy oglądacie na żywo, czy też wybieracie późniejszy termin, wszystkie odcinki talent-show dostępne są także w serwisie Player.pl, abyście mogli cieszyć się niesamowitymi występami i talentami wtedy, kiedy tylko chcecie.

Czytaj też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!