"Twoją destynacją jest finał". Marcin Prokop uważa występ za niebywały

Mam Talent!: Anna Kawiak
"Twoją destynacją jest finał". Marcin Prokop uważa występ za niebywały
W drugim półfinałowym odcinku 15. edycji programu "Mam Talent", widzowie byli świadkami niezwykłego spektaklu, który zaprezentowała Anna Kawiak. Jak na jej występ zareagowali jurorzy show?
Mam Talent!: Anna Kawiak
Mam Talent!: Anna Kawiak

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ Anny Kawiak

Anna Kawiak wystąpiła w drugim półfinale programu "Mam Talent!". Ta utalentowana artystka, znana z pokazu akrobatyki i kontorsjonistyki, ponownie porwała wszystkich swoim niesamowitym występem.

Twoją destynacją jest finał!
- skomentował Marcin Prokop

Uczestniczka tym razem postanowiła pokazać swoje umiejętności na jeszcze wyższym poziomie. Jej elastyczność i kontrola nad ciałem sprawiły, że jej występ był niezapomnianym przeżyciem dla widzów.

Mam Talent!: Anna Kawiak
Mam Talent!: Anna Kawiak

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - Kim jest Anna Kawiak?

Mam Talent!: Anna Kawiak
Mam Talent!: Anna Kawiak

Ania z wykształcenia i zawodu jest trenerką akrobatyki. Pochodzi z Lublina, ale aktualnie mieszka i pracuje we Wrocławiu. Mama i dwójka braci bardzo ją wspierają w rozwoju, są dla niej autorytetami – zwłaszcza mama, która sama była akrobatką, i pod której okiem Ania stawiała swoje pierwsze akrobatyczne kroki. Ania swoją przygodę rozpoczęła w 2005 roku od treningów akrobatyki sportowej. Po paru latach chciała je zakończyć jednak przypadkowe spotkanie z cyrkowcami zmotywowało ją do kontynuowania pasji. Przełomowym momentem w trakcie jej kariery była kontuzja kolana - wtedy z akrobatyki przerzuciła się na kontorsjonistykę, bo podczas treningów nie musiała tak dużo biegać i skakać. 

Mam Talent!: Zobacz występ Anny Kawiak!

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 1. odcinku na żywo?

Pierwszy odcinek na żywo programu "Mam Talent!" dostarczył widzom nie tylko wyjątkowych emocji, ale także wzruszeń i niespodzianek. Tymoteusz Sobczyk, zachwycający swoim talentem tanecznym, zdobył pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego umiejętności i charyzma zaowocowały najwyższą liczbą głosów, co uczyniło go bezapelacyjnym faworytem spośród wszystkich uczestników. Jednakże, dla jurorów, wybór pozostał trudny, a w bezpośrednim głosowaniu dwóch półfinalistów - Teddy's Army oraz Olivii Hausner - musieli się zmierzyć z jeszcze większym wyzwaniem.

Decyzją jurorów to właśnie Olivia Hausner otrzymała bilet do wielkiego finału programu.

Tymoteusz Sobczyk zaskoczony decyzją widzów: "Jestem w szoku!"
"Było dużo więcej stresu". Olivia Hausner opowiada o swoich wrażeniach z programu

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości