"Bałam się, że będziesz jednorazowym strzałem". Co Julia Wieniawa sądzi o występie Teo?

"Bałam się, że będziesz jednorazowym strzałem". Co Julia Wieniawa sądzi o występie Teo?
Wyczekiwany moment nadszedł w programie "Mam Talent!", kiedy to Teo Tomczuk, młody artysta z duszą w głosie i Norwegii w sercu, po raz kolejny wzbudził zachwyt jurorów swoim niezwykłym talentem. Po zapierającym dech w piersiach występie castingowym, który poruszył serca zarówno jury, jak i milionów widzów przed telewizorami, Teo powrócił na scenę z jeszcze większą determinacją, by podbić serca publiczności.
Mam Talent!: Teo Tomczuk
Mam Talent!: Teo Tomczuk

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Teo Tomczuka

Tym razem, na tętniącej emocjami scenie, Teo zaserwował widzom coś wyjątkowego! Jego występ był prawdziwą ucztą dla zmysłów, połączeniem pasji, talentu i głębokich emocji, które przenikają każdą nutę jego wykonania.

Bałam się, że będziesz jednorazowym strzałem
- skomentowała Julia Wieniawa
Mam Talent!: Teo Tomczuk
Mam Talent!: Teo Tomczuk

Po zapierającym dech w piersiach występie castingowym, Teo Tomczuk ponownie udowodnił, że jest artystą, który nie tylko potrafi poruszyć serca, ale również zatrzymać oddech milionów widzów przed telewizorami. Jego muzyka to nie tylko dźwięki, to podróż przez emocje, które dotykają najgłębszych zakamarków ludzkiej duszy.

Półfinałowy występ Teo Tomczuka w programie "Mam Talent!" to niezapomniana podróż przez świat muzyki i emocji, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli przyjemność być jej częścią.

Mam Talent! - kim jest Teo Tomczuk?

Mam Talent!: Teo Tomczuk
Mam Talent!: Teo Tomczuk

Teo urodził się w Norwegii, jego rodzice i starsza siostra emigrowali w 2004. Teo śpiewa od dziecka. Gdy miał 11 lat wystąpił pierwszy raz przed publicznością podczas lokalnego konkursu talentów. Było to najbardziej stresujące doświadczenie w jego życiu. Po występie dostał owacje na stojąco, wtedy zrozumiał, że właśnie to chce robić w życiu. Jest laureatem nagrody przyznawanej przez największą rozgłośnię radiową w Norwegii-Luttpris 2022 w kategorii odkrycie roku, dwie jego piosenki były notowane na listach przebojów tego radia. Gra również w serialu młodzieżowym “Rykter”.

Mam Talent! - zobacz castingowy występ Teo!

17-nastolatek wykonał utwór "Way Down We Go" KALEO [TYLKO U NAS]

Teo Tomczuk w programie zaprezentował utwór KALEO "Way Down We Go". Uczestnik łączył w swoim wykonaniu pasję, talent i emocje, tworząc niezapomniany występ, który z pewnością pozostanie w pamięci widzów na długo! To, co było szczególnie widoczne, to reakcja jury i prowadzących, którzy byli pod wielkim wrażeniem jego umiejętności wokalnych.

Teraz ja mam ciarki! Mam gęsią skórkę!
- skomentowała Agnieszka Woźniak-Starak, współprowadząca program "Mam Talent!"

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości