"Wstrząsające, brakuje mi słów". Agnieszka Chylińska zaskoczona występem

Mam Talent!: Aleksandra Jurga i Marcin Zaprawa
"Wstrząsające, brakuje mi słów". Agnieszka Chylińska zaskoczona występem
Półfinałowy występ Aleksandry i Marcin w programie "Mam Talent!" przyniósł niezapomnianą dawkę emocji i artystycznych wrażeń. Ta utalentowana para, która od lat podbija serca publiczności swoim tańcem, tym razem postanowiła zaskoczyć wszystkich czymś wyjątkowym.
Mam Talent!: Aleksandra Jurga i Marcin Zaprawa
Mam Talent!: Aleksandra Jurga i Marcin Zaprawa

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Aleksandry Jurgi i Marcina Zaprawy

W półfinale "Mam Talent!" Aleksandra i Marcin poruszyli widzów nie tylko swoją techniką, ale przede wszystkim emocjonalnym przekazem. Ich taniec był pełen zaangażowania i głębokich emocji, które przeniosły publiczność w zupełnie nowy wymiar sztuki tanecznej.

Wstrząsające i bardzo odważne! Brakuje mi słów (...) Jestem pod ogromnym wrażeniem!
- skomentowała Agnieszka Chylińska

Ich występ nie tylko oczarował, ale także zainspirował, pokazując, że pasja, poświęcenie i miłość do sztuki mogą przekraczać wszelkie granice. Aleksandra i Marcin są nie tylko wyjątkowymi tancerzami, ale także prawdziwymi artystami, którzy zasługują na uznanie i podziw nie tylko w programie "Mam Talent!", ale także na szerokościach tanecznej sceny.

Mam Talent!: Marcin Zaprawa i  Aleksandra Jurga
Mam Talent!: Marcin Zaprawa i Aleksandra Jurga

Mam Talent! - Kim są Aleksandra Jurga i Marcin Zaprawa?

Mam Talent!: Zobacz taniec Aleksandry Jurgi i Marcina Zaprawy

Aleksandra Jaruga (36) i Marcin Zaprawa (34) są parą od 10 lat. Od 2020 roku prowadzą razem studio Master Artists. Aleksandra jest z wykształcenia instruktorką tańca oraz pedagogiem. Prywatnie jest ogromną fanką kotów, lubi książki, a także sporty ekstremalne (nurkowanie głębinowe, skoki ze spadochronem) i „wszystko, co dostarcza głębokich emocji”. Marcin z wykształcenia jest pedagogiem tanecznym. Jest wielkim fanem tenisa i piłki nożnej – gdy tylko ma czas, to lubi uprawiać oraz oglądać obydwa sporty. Ma też plany na to, by wystartować w amatorskiej lidze tenisa. W czasie wolnym lubi chwilę pobyć sam i spacerować po ciekawych miejscach w Warszawie, by oczyścić głowę. Latem chodzi po górach, zimą jeździ na nartach.

Aleksandra i Marcin tańczą od najmłodszych lat. Oboje zaczynali w lokalnych klubach tanecznych, gdzie rozwijali swoją pasję i fascynację tańcem. Razem zaczęli tańczyć kilkanaście lat temu podczas warsztatów wakacyjnych. Między nimi szybko zaiskrzyło i zachwycali zebranych tam nauczycieli. Zostali finalistami Mistrzostw Polski par dorosłych, a kilka lat później zdobyli Mistrzostwo Polski Par Zawodowych oraz Mistrzostwo Polski Par Zawodowych w Showdance. Marcin i Aleksandra w przyszłości marzą o stworzeniu własnego spektaklu tanecznego, który będzie wystawiany na deskach znanych teatrów.

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!