"Podkręciłaś wzmacniacz z 10 na 11". Którego jurora zachwycił występ Leny?

Mam Talent!: Zobacz półfinałowy występ Leny Baihush
Lena Baihush, utalentowana artystka cyrkowa z Ukrainy, zachwyciła publiczność półfinału "Mam Talent!" swoją niezwykłą akrobatyką powietrzną, demonstrując swoje umiejętności i pasję do sztuki cyrkowej na najwyższym poziomie.
Mam Talent!: Lena Baihush
Mam Talent!: Lena Baihush

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Leny Baihush

W półfinale programu "Mam Talent!" widzowie mieli okazję doświadczyć magicznej podróży w świat cyrku, za sprawą niezwykłego występu Leny Baihush. Lena, która od lat poświęca swoje życie sztuce cyrkowej, zaprezentowała widowiskowy pokaz akrobatyki powietrznej, który pozostawił publiczność w zachwycie.

W półfinale "Mam Talent!" Lena zaprezentowała widowiskowy występ na trapezie, w którym połączyła elegancję, siłę i precyzję w perfekcyjnie wyreżyserowanym pokazie. Jej wyjątkowa zdolność do wzbudzenia emocji poprzez akrobatykę powietrzną porwała publiczność, pozostawiając ich z wrażeniem niezapomnianego spektaklu.

OGLĄDAJ MAM TALENT! W PLAYER.PL

Mam Talent! - kim jest Lena Baihush?

Mam Talent!: Lena Baihush – Cyrk Lewandowski
Mam Talent!: Lena Baihush – Cyrk Lewandowski

Lena jest artystą cyrkową, pochodzi z Ukrainy, od 6 lat mieszka i pracuje w Polsce. Jej przygoda z cyrkiem zaczęła się w dzieciństwie, gdy dowiedziała się, że w jej mieście prowadzone są zajęcia cyrkowe. Namówiła rodziców by ją na nie zapisali i zaczęła trenować akrobatykę powietrzną. W wieku 17 lat przyjechała do Polski by uczyć się w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej w Julinku. Trenowała tam kilka specjalizacji: trapez, szarfy, później hula hop. Po szkole dostała szansę występowania w jednym z największych i najlepszych cyrków w Polsce - Cyrku Korona. Tam poznała swojego partnera - iluzjonistę Bartka Lewandowskiego (finalista MT). W ubiegłym roku postanowili kupić namiot cyrkowy i obecnie są najmłodszymi właścicielami objazdowego cyrku w Polsce. W ciągu 8 miesięcy odwiedzili około 200 miejscowości i zagrali ponad 200 programów. Dla Leny cyrk jest stylem życia i mimo wyrzeczeń - największą miłością.  

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości