Kuba Wojewódzki: Widły Versace, fryzjer za 13 zł i dollarsy, czyli luksusowe życie gości

21112023_umont_kuba_wojewodzki_34_tematyki_2_luksusowe_zycie
Goście minionego sezonu "Kuby Wojewódzkiego" opowiadali o luksusowym życiu!

Caroline Derpienski była pierwszym gościem tego sezonu i od razu ustawiła poprzeczkę wysoko... zwłaszcza w kwestii podejścia do pieniędzy i luksusu. Influencerka z Miami opowiedziała o markowych dodatkach i ekologicznych lotach pierwszą klasą, ale nie tylko Caroline podzieliła się z Kubą opowieściami o luksusie.

Maciej Maleńczuk przyznał, że czuje się światowym artystą, Kizo jest gotowy zostać discopolowcem, jeśli przyniesie mu to miliony, a Kasia z Kwiatu Jabłoni opowiedziała o mieszkaniu ze skrzypaczkami. Jak to się ma do życia w luksusie? Obejrzyjcie nasz materiał!

Oglądaj cały sezon programu "Kuba Wojewódzki" w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej było i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powrócił uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabrakło idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów.

Kuba Wojewódzki: "Będziesz starym dziadem na przystanku", czyli Kuba i jego wiek

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!