Kuba Wojewódzki: Kuba i faceci o miłości, związkach i seksie. "Jestem singlem z wyboru. Ciągle źle wybieram!"

Kuba Wojewódzki: Kuba i faceci o miłości, związkach i seksie. "Jestem singlem z wyboru. Ciągle źle wybieram!"
Zobacz podsumowanie męskich rozmów z mijającego sezonu "Kuby Wojewódzkiego"!

Kuba Wojewódzki gościł w tym sezonie m.in. Macieja Maleńczuka, Tomka Jakubiaka, Marcina Dańca i braci Kacperczyk. Wszystkie rozmowy, prędzej czy później, schodziły na temat... seksu, związków i miłości. Zobacz nasze krótkie podsumowanie tych męskich spotkań!

Kuba Wojewódzki: Michał Leja o czekaniu z seksem do ślubu, jedzeniu krewetek i byczych jąder

W tym sezonie Kuba spotkał się też z aktorką Kasią Warnke, z którą poruszył temat fantazji seksualnych. Spełnionych i niespełnionych!

Kuba Wojewódzki: Kuba i Kasia odważnie o seksie

Oglądaj cały sezon programu "Kuba Wojewódzki" w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!