Kuba Wojewódzki ogłosił, kto będzie gościem w pierwszym odcinku. Najgorętsze nazwisko sezonu!

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki: Zwiastun pierwszego odcinka sezonu. Malwina Wędzikowska, Lotek i Rafał Pacześ!
Malwina Wędzikowska, Lotek i Rafał Pacześ: takich gości zobaczymy w pierwszym odcinku "Kuby Wojewódzkiego"!

Znamy pierwszych gości nowego sezonu "Kuby Wojewódzkiego"!

Kuba Wojewódzki właśnie ogłosił, kogo zobaczymy w pierwszym odcinku nowego sezonu! Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z Malwiną Wędzikowską, Lotkiem i Rafałem Paczesiem oraz podpis:

Wszyscy ludzie kłamią... Ja kłamię. Ona kłamie. Oni kłamią. Telewizja kłamie. A Instagram to już w ogóle
- powiedział Kuba Wojewódzki na Instagramie

"The Traitors. Zdrajcy" - kto prowadzi program?

Malwina Wędzikowska jest gospodynią polskiej wersji programu "The Traitors. Zdrajcy". Stylistka i kostiumografka ma doświadczenie w pracy w mediach. Współtworzyła znane i popularne programy, m.in. emitowane na antenie TTV"Druga twarz" i "Ostatnia szansa" oraz "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka".  Tworzyła kostiumy do wielu produkcji telewizyjnych m.in. do "Top Model".

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
Źródło: TVN

Kim jest Lotek?

Lotek jest stand-uperem z Warszawy. Łukasz „Lotek” Lodkowski przez 6 lat pracował w korporacji prawniczej, początkowo w archiwum, gdzie przede wszystkim oglądał seriale i śmieszne filmiki. Po godzinach prowadził bujne życie towarzyskie i scalał znajomych na wyjazdy majówkowe czy żagle, które zresztą do dzisiaj są jego pasją. W 2012 roku jeden z kolegów widząc jego talent komediowy, podesłał mu link do open-mica na Chłodnej 25. Jak wspomina, poszło mu średnio, ale niedługo potem przytrafił mu się słynny epizod z "relacją z Izby Wytrzeźwień". Tydzień później pojawił się więc na kolejnym open-mic w Śnie Pszczoły, gdzie opowiedział tę historię i zrobił furorę. W tym samym roku wygrał również konkurs Stand-up Polska, dzięki czemu mógł ich supportować na kolejnych występach. 

Lotek był gościem Kuby w 2019 roku.

Kim jest Rafał Pacześ?

Rafał Pacześ to polski stand-uper, komik i aktor, prowadzący program „Czarna Wołga” i „Pacześ show”. Autor książek „Grube wióry” i „Ostatni śnieg”. Na swoim kanale na YouTube ma prawie pół miliona subskrybentów, a jego filmy zostały w sumie odtworzone ponad 100 milionów razy. Pierwszy raz wystąpił na scenie w 2012 roku na łódzkim festiwalu Łóska. Przez półtora roku występował na łódzkich open mike’ach, które współorganizował, a następnie je prowadził.

"Kuba Wojewódzki" wraca do TVN 5 marca o 22:40!

Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To "crème de la crème" polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. W tym sezonie na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą m.in. twarze nowych programów stacji oraz gwiazdy z fabularnych produkcji.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami 21. sezon "Kuby Wojewódzkiego", on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejący się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u.

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!