Znamy zwycięzców Hotelu Paradise 8! Głos jednego z uczestników zaskakuje

Hotel Paradise 8: Wielki Finał, cz. 1
Za nami finał ósmej edycji Hotelu Paradise! Na ten wyjątkowy wieczór czekaliśmy od dawna. Każdy krok finalistów to wybór między uczuciami a wielkimi pieniędzmi. Kto dziś stanął przed tą trudną decyzją? 

Przez wiele tygodni mieszkańcy hotelu rozmyślali nad strategią, zawierali pakty i tworzyli związki, które były oparte na sojuszach, przyjaźniach i prawdziwej miłości. Każdy szukał sposobów, by pozostać w programie jak najdłużej. Ostateczni do finału dotarły dwie pary: Ada i Bartek oraz Aga i Jędrzej. O tym, która z par stanęła na ścieżce lojalności, tradycyjnie zadecydowali byli mieszkańcy raju.

Głosowanie pełne emocji! Kto zaskoczył swoją decyzją?

Hotel Paradise 8: Agnieszka i Jędrzej wygrali!

Do samego końca nie było wiadomo, jak dziś rozłożą się głosy i która para zwycięży. Ada i Bartek szybko zdobyli prowadzenie i wydawało się, że mają finał już w garści. Oskar jako pierwszy podszedł do Agnieszki i Jędrzeja, od tego momentu szanse obu par zaczęły się wyrównywać. Jako ostatni o oddanie głosu zostali poproszeni Natalia i Michał. W ich rękach spoczywał los finalistów. Wszyscy spodziewali się, że Michał konsekwentnie będzie wspierał Bartka, ale zaskoczył mieszkańców i podszedł wraz z Natalią do Agnieszki i Jędrzeja, i w ten sposób wyłoniliśmy zwycięzców ósmej edycji Hotelu Paradise!

Aga i Jędrzej zwycięzcami 8. edycji Hotelu Paradise! 

Hotel Paradise 8: Agnieszka i Jędrzej
Hotel Paradise 8: Agnieszka i Jędrzej

Aga i Jędrzej są w programie od samego początku. Chłopak przyznał, że przyszedł do Hotelu Paradise, by nabrać pewności siebie. Agnieszka zwróciła uwagę na Jędrzeja przede wszystkim dlatego, że był najstarszy spośród innych chłopaków i wydawał się najbardziej dojrzały. Dziewczyna od początku zaznaczała, że nie chce tworzyć w programie relacji romantycznej. Agnieszka podkreślała, że trudno jej otworzyć się przed obcym mężczyzną. Jędrzej zaakceptował sytuację i razem stworzyli silną przyjacielską więź.  Wiele osób zarzucało im, że są najnudniejszą para programu, Agę podejrzewano również o to, że cała jej relacja z Jędrzejem jest tylko grą. Bez względu jednak na wszelkie opinie udało im się dotrzeć wspólnie do finału i zwyciężyć. Przed nimi teraz najtrudniejsze wyzwanie i ostateczna próba - ścieżka lojalności! 

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości