Hotel Paradise 8: Dominika Bereś

Hotel Paradise 8: Dominika Bereś
"Hotel Paradise 8" - Kim jest Dominika Bereś?

Dominika studiuje, pracuje i poświęca mnóstwo czasu na sport. Trenowała już taniec towarzyski, twerk, tajski boks, a w triathlonie dwukrotnie zdobyła Puchar Polski.

Lubi być w centrum uwagi. Jest pewna siebie i nie boi się wyrażać własnej opinii, czy się to komuś podoba, czy nie. Wchodząc do Hotelu jest nastawiona na rywalizację i lekkie zamieszanie. Lubi podrywać i przyznaje, że jest łamaczką męskich serc.

Była w jednym, 5-letnim związku, który zakończył się tuż przed jej wyjazdem na wymianę studencką do Włoch. Tam odkryła w sobie flirciarski temperament i pokochała dreszczyk emocji towarzyszący nowym relacjom. Jej ideał to wysoki, blondyn o ciemnych oczach. Angażująca rozmowa i wspólne pasje to dla niej fundament udanego związku.  

Hotel Paradise 8: Dominika
Hotel Paradise 8: Dominika

Zmiana zasad gry w Hotelu Paradise

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Kiedy 8. sezon Hotelu Paradise?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości