Tych chwil z "Hotelu Paradise 8" nie zapomnicie. Zobaczcie wideo

Za nami finał 8. edycji "Hotelu Paradise". Podczas ostatecznej rozgrywki nie brakowało emocji, a złota kula została rozbita w drobny mak! Wróćmy na chwilę do tego szalonego wieczoru!

Ostateczna rozgrywka

Przez długie tygodnie mieszkańcy hotelu planowali strategie, zawierali pakty i tworzyli relacje oparte na sojuszach, przyjaźni i prawdziwej miłości. Każdy z nich starał się znaleźć sposób na jak najdłuższy pobyt w programie. Ostatecznie do finału dotarły dwie pary: Ada i Bartek oraz Aga i Jędrzej. O tym, która z par stanie na ścieżce lojalności, tradycyjnie zadecydowali byli mieszkańcy raju.

Do samego końca nie było wiadomo, jak rozłożą się głosy i która para zwycięży. Ostateczny głos należał do Michała i Natalii, którzy ku zdziwieniu Bartka i Ady zdecydowali się stanąć za Jędrzejem i Agnieszką.

Kula została rozbita!

Zwycięzcy programu przez wielu byli uważani za najnudniejszą parę sezonu. Nie wybuchło między nimi gorące uczucie, byli po prostu przyjaciółmi. To, co wydarzyło się na ścieżce lojalności na zawsze przekreśliło opinie o Agnieszce, jakoby była zwykłą "zupą pomidorową", którą każdy lubi. Dziewczyna niespodziewanie rozbiła złotą kulę na polu 100 tysięcy złotych.

Finał 8. edycji Hotelu Paradise z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów. Był pełen emocji, niespodzianek i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Ostateczna decyzja Agnieszki udowodniła, że w tej grze nikogo nie można być pewnym!

Hotel Paradise 8, odcinek 40
Hotel Paradise 8, odcinek 40
HP8_ODC40_FINAL_TVN7_CCG
HP8_ODC40_FINAL_TVN7_CCG
HP8_ODC40_FINAL_TVN7_CCG
+16
Zobacz galerię

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości