Przed nami finałowy tydzień z "Drag Me Out". Mamy dla Was odcinki dzień po dniu!

Przed nami finałowy tydzień z "Drag Me Out". Mamy dla Was odcinki dzień po dniu!
Program "Czas na Show. Drag Me Out" zbliża się do finału. Przed nami dwa odcinki - dzień po dniu. Jesteście na to gotowi? Oglądajcie show w poniedziałek i wtorek o 21:35 w TVN! Gwarantujemy ogromne emocje.

Mamy dla Was moc dragowych emocji! Przed nami dwa ostatnie odcinki pierwszego sezonu "Czas na Show. Drag Me Out". Kto zdobędzie nagrodę główną, czyli diademy królowych? Jaki będzie werdykt jury? Tego dowiecie się już w poniedziałek 8 kwietnia i we wtorek 9 kwietnia o 21:35 w TVN!

Czas na Show. Drag Me Out, Twoja Stara, Marcin Łopucki
Czas na Show. Drag Me Out, Twoja Stara, Marcin Łopucki
Źródło: Bartosz Krupa

Co wydarzy się w finałowych odcinkach "Czas na Show, Drag Me Out"?

Przed nami ostatnie odcinki pierwszego sezonu "Czas na Show. Drag Me Out". Finałowy tydzień rozpocznie się już w poniedziałek, 8 kwietnia. 6. odcinek obejrzycie już dzień później, czyli we wtorek, 9 kwietnia o 21:35 w TVN! Co czeka naszych uczestników? Na polu walki o diademy królowych zostali: Tomasz Karolak i Himera, Marcin Łopucki i Twoja Stara, Michał Mikołajczak i Gąsiu oraz Kamil Szymczak i Shady Lady. W 5. odcinku duety oprócz ćwiczeń do swoich występów, spędzą czas na innych aktywnościach, które sprawią wszystkim ogromną frajdę i będą chwilą odskoczni, a także momentem, w którym Drag Mentorki będą mogły bliżej poznać swoich podopiecznych. Na koniec odcinka jedna z par opuści program. Kto dotrze do wielkiego finału?

Odcinek 5.

W najnowszym odcinku poznamy trzy duety, które już jutro zawalczą o nagrodę główną programu „Czas na Show. Drag Me Out”. To także moment, kiedy jedna z par, tuż przed finałem, pożegna się z show na zawsze.

Zanim jednak to nastąpi, role na chwilę się odwrócą. Tym razem to Tomasz, Michał, Kamil i Marcin przejmą funkcję Mentorek, które wprowadzą do swoich światów. Przed przygotowaniami do nowych występów Kamil Szymczak i Shady Lady spotkają się na torze gokartowym. Czy podopieczny zarazi swoją Drag Mentorkę miłością do adrenaliny? Marcin i Tomek z kolei zaproszą swoje opiekunki do klubu sportowego. Twoja Stara zmierzy się z ciężarami, a Himera podejmie rękawice na ringu bokserskim!

Po chwili oddechu i zapomnienia duety jednak muszą wrócić do wzajemnej rywalizacji. Tu wszystkie chwyty są dozwolone, bo gra toczy się o wysoką stawkę – udział w finale. Tym razem rytm odcinka wyznaczą największe hity filmowe. Podczas tego wieczoru wszystko się może zdarzyć. Niejedna karta niespodziewanie się odwróci… Na czyją korzyść? O tym zadecyduje jury – Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak. To oni trzymają los czterech duetów w swoich rękach.

Odcinek 6.

Nadszedł najważniejszy moment w programie „Czas na Show. Drag Me Out” – walka o wszystko. Już dziś jedna z par opuści show ze złotymi diademami królowych.

Finałowy odcinek otwiera występ najlepszych z najlepszych, czyli trzech finalistek Drag Mentorek. Występ nie tylko rozgrzeje publiczność w studio i przed telewizorami, ale także udowodni, że nie przez przypadek to właśnie one trafiły do końcowego etapu. Po wspólnym numerze Drag Mentorki wracają do swoich podopiecznych, żeby wraz z nimi przygotować popisowy numer. Występ, który zachwyci jury i zostawi konkurencję daleko w tyle. Która z par odejdzie z pola bitwy z tarczą, a która na tarczy?

Na koniec - tuż przed poznaniem werdyktu - atmosferę podkręci występ jurora Michała Szpaka, który wykona swój przebój „Halo Wodospad”. Po krótkim oddechu nadchodzi moment prawdy!

Drag Me Out, Tomasz Karolak
Drag Me Out, Tomasz Karolak
Źródło: Bartosz Krupa

Jaka jest nagroda w "Drag Me Out"?

"Czas na Show. Drag Me Out", to program, który przybliża kulturę Drag Queens, artystycznego performance’u oraz porywa w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć odcinków towarzyszyliśmy szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokazaliśmy ich drugą twarz. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. Każdy z nich dostał do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczył ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokazał, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: Drag Mentorki wydobyły z nich prawdziwą królową sceny. W programie tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych? Sprawdźcie już w poniedziałek i wtorek o 21:35 w TVN! My już czekamy na werdykt jury w składzie: Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości