Daria ze Śląska i Leszek Lichota u Kuby Wojewódzkiego. "Program inny niż poprzedni"

Daria ze Śląska i Leszek Lichota u Kuby Wojewódzkiego
We wtorek 9 kwietnia u Kuby pojawią się Daria ze Śląska i Leszek Lichota. Co wydarzy się w odcinku?

Daria ze Śląska i Leszek Lichota u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki ogłosił, że w szóstym odcinku sezonu pojawią się wokalistka Daria ze Śląska i aktor Leszek Lichota.

Znachor z Monte Cassino i Daria ze Śląska. Program inny niż poprzedni
- zapewnia Kuba Wojewódzki

Leszek Lichota był gościem Kuby w 2018 roku. Opowiedział wtedy o graniu dla pieniędzy, podejściu do zawodu aktora i bardzo nietypowej sytuacji, która miała miejsce na Kubie.

Lichota: "Nie interesuje mnie bycie aktorem poza momentami kiedy wymaga tego zawód"
Leszek Lichota opowiedział o tym jak widzi zawód aktora i w jaki sposób do niego podchodzi. Zobaczcie fragment programy "Kuba Wojewódzki".
Leszek Lichota będąc na Kubie został pomylony z
Leszek Lichota będąc na Kubie został zaczepiony przez mężczyznę, który usilnie próbował mu coś wytłumaczyć. Zobaczcie fragment drugiego odcinka programu "Kuba Wojewódzki".
Kuba do Lichoty: "W czym zagrałeś dla kasy?"
Leszek Lichota zdradza w czym zagrał dla pieniędzy, w czym dla towarzystwa, a w czym dla prestiżu. Zobaczcie fragment programu "Kuba Wojewódzki".

Kim jest Daria ze Śląska?

Daria Ryczek-Zając jest wokalistką i autorką tekstów, laureatką Fryderyków 2024 w kategoriach fonograficzny debiut roku i album roku indie popPochodzi z katowickiego Giszowca. Ukończyła studium stomatologiczne oraz studia historyczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W 2015 roku rozpoczęła współpracę z Michałem Wajdzikiem-Radziejowskim, z którym współtworzyła trip-hopowy duet The Party is Over, w ramach którego uczestniczyła w programie Must Be The Music. W 2022 roku wzięła udział w letniej trasie Korteza „Holiday Tour” oraz występowała na Męskim Graniu i festiwalu Great September. W 2023 wydała debiutancką płytę Tu była

Daria ze Śląska "Gambino"

Kim jest Leszek Lichota?

Leszek Lichota jest aktorem teatralnym, filmowym i serialowym. W 2002 roku ukończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Jako aktor zadebiutował w roli Nany Sirbanghy w „Hamlecie Wtórym” Romana Jaworskiego w reżyserii Macieja Prusa. Popularność przyniosły mu role serialowej: Grzegorza Zięby w Na Wspólnej i Marka Dębskiego w Prawie Agaty. W 2023 brawurowo wcielił się w postać legendarnego Znachora, a niebawem zobaczymy go w roli Redaktora W., inspirowanego postacią Melchiora Wańkowicza, w "Czerwonych makach".

Aktor ma dwoje dzieci z partnerką Iloną Wrońską, z którą prowadzi ośrodek glampingowy w Beskidzie Niskim.

"Kuba Wojewódzki" w TVN i Playerze we wtorki o 22:40!

Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To "crème de la crème" polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. W tym sezonie na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą m.in. twarze nowych programów stacji oraz gwiazdy z fabularnych produkcji.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami 21. sezon "Kuby Wojewódzkiego", on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejący się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u.

Przeczytaj także:

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości