Kto ma największe szanse na finał Hotelu Paradise? Zagłosuj

Hotel Paradise 8: Które trzy pary wezmą udział w Uber Pandorze?
Finał 8. edycji Hotelu Paradise coraz bliżej, a o główną nagrodę walczą już zaledwie trzy pary: Bartek i Ada, Jędrzej i Agnieszka oraz Michał i Natalia. Która z nich okaże się najsilniejsza i zgarnie 100 tysięcy złotych?

We wtorek, 14 maja, podczas wielkiego finału poznamy zwycięzców 8. edycji Hotelu Paradsie. Nim jednak to się wydarzy, byli mieszkańcy podczas Uber Pandory muszą wytypować dwie pary, które ich zdaniem zasłużyły na finał. 

Kto ma największe szanse na wygraną?

To właśnie byli uczestnicy podczas finałowej Puszki Pandory poddadzą pozostałe pary szczegółowemu przesłuchaniu. Będą mieli oni szansę zadać pytania, które nurtują ich od dawna, a także skonfrontować uczestników z ich dotychczasowymi poczynaniami w programie. Atmosfera z pewnością będzie gęsta od emocji. 

Zdaniem wielu widzów największe szanse na wygraną mają Bartek i Ada. Para od początku budziła wiele skrajnych emocji, ale ich relacja jest oparta na szczerym uczuciu, a ich związek jest pełen namiętności. Warto jednak pamiętać, że Bartek przysporzył sobie wielu wrogów w programie, a jego bezwzględna szczerość nie wszystkim przypadła do gustu. 

Hotel Paradise: Ada i Bartek na celowniku grupy

Nie brak również głosów, że Jędrzej i Agnieszka mają spore szanse na zwycięstwo. Co prawda ich relacja nie kipi od uczuć, ale zyskali w programie wielu przyjaciół, którzy mogą im pomóc przejść do finału. 

Hotel Paradise 8: Jędrek decyduje o losie Bartka i Dominiki!

Michał i Natalia to para, która budzi mieszane uczucia. Z jednej strony są do siebie bardzo dopasowani i tworzą zgrany duet. Z drugiej strony ich relacja wydaje się być czysto koleżeńską. Michał może spodziewać się na Pandorze pytań o swoje poprzednie partnerki, bo niemal każdej deklarował, że chce z nią dojść do finału. Czy mieszkańcy uznają, że para Michała i Natalii jest szczera? 

Hotel Paradise 8: Natalia jest zazdrosna o Michała
Hotel Paradise 8: Natalia jest zazdrosna o Michała

Która para odpadnie?

To pytanie, na które odpowiedź z pewnością pragną poznać wszyscy fani programu. Trudno jednoznacznie stwierdzić, kto odpadnie, ponieważ wiele zależy od tego, jak pary poradzą sobie podczas Uber Pandory.

Jedno jest pewne - finał 8. edycji Hotelu Paradise zapowiada się niezwykle emocjonująco! Już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, kto okaże się zwycięzcą tej edycji.

Czy macie swoich faworytów? Która para, Waszym zdaniem, zasługuje na wygraną?

Zobacz również:

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości