Hotel Paradise 8. Zobaczcie najgorętsze momenty sezonu!

Hotel Paradise 8: randki
Romantyczne, namiętne, zabawne - zobaczcie, jak randkowali uczestnicy 8. edycji Hotelu Paradise. Która para była najbardziej hot?!

Chwile tylko we dwoje...

Jedną z najbardziej spektakularnych randek w hotelu była ta, na której poznali się Dominika i Kuba. Chłopak dopiero wtedy dołączył do uczestników. Pierwszą osobą, na którą trafił w programie była właśnie Dominika, jego aktualna partnerka. Ich randka odbyła się na plaży, gdzie mieli okazję popływać na supach. Wspólne chwile w wietnamskim morzu od razu ich do siebie zbliżyły. W relacji Dominiki i Kuby szybko zaczęło iskrzyć i pomimo kilku zwrotów akcji, jakie miały miejsce w programie, do tej pory tworzą szczęśliwy związek.

Randką, która wiele namieszała w programie, była ta okrzyknięta mianem "najbardziej romantycznej", czyli pływanie na gondolach. Wybrały się na nią dwie pary - Janek z Emilką oraz Bartek z Adą. Magiczne otoczenie i nastrój zdecydowanie sprzyjały zbliżeniom, a złoty motyl, którego odnaleźli uczestnicy podgrzał atmosferę do czerwoności, gdy ci dowiedzieli się, jaką moc posiada.

Hotel Paradise 8. Randki
Hotel Paradise 8. Randki
LANDSCAPE_1024 (1)
LANDSCAPE_1024
LANDSCAPE_1024 (4)
+4
Zobacz galerię

Gorące pocałunki

Hotel Paradise 8. Romantyczne momenty

Tytuł najbardziej namiętnej pary w 8. edycji "Hotelu Paradise" zdecydowanie należy do Ady i Bartka. Para kłóciła się równie mocno, co później godziła ze sobą, a w ich sypialni temperatura zawsze była wysoka!

Z każdą imprezą każda dziewczyna odpala się coraz bardziej
skomentowała Ada.

Jedną z najbardziej gorących imprez w hotelu była impreza na basenie, podczas której Dominika całowała się z Natalią, a później z Kubą.

Kuba całkiem spoko całuje, nawet to powtórzyliśmy
przyznała Domi.
Hotel Paradise 8: pocałunki
Hotel Paradise 8: pocałunki

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości