Hotel Paradise 8: Ktoś obserwuje uczestników z ukrycia. Będzie gorąco!

Hotel Paradise 8: Puszka Pandory, cz. 3
Hotel Paradise 8: Puszka Pandory, cz. 3
Hotel Paradise 8: Puszka Pandory, cz. 2
Hotel Paradise 8: Puszka Pandory, cz. 2
Hotel Paradise 8: Puszka Pandory, cz. 1
Hotel Paradise 8: Puszka Pandory, cz. 1
Czas na chwilę prawdy! Podczas kolejnej Pandory mieszkańcy hotelu mieli okazję, by poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Nie wiedzieli jednak, że ktoś bacznie ich obserwuje. 

Tajemnicza uczestniczka w Hotelu Paradise - kim jest?

Podczas Pandory nie zabrakło mocnych pytań, wątpliwych tłumaczeń i konkretnych deklaracji. Ale tym razem nie tylko mieszkańcy willi usłyszeli odpowiedzi na anonimowe pytania. Całej sytuacji z ukrycia przyglądała się tajemnicza uczestniczka i ona również zadała jedno pytanie. Każdy z panów musiał ocenić swoją relację w skali od 1 do 5. Jak te informacje wykorzysta tajemnicza nieznajoma i czy rozbiję jedną z par? 

Hotel Paradise. Co z relacją Bartka i Luizy? 

Mieszkańcy mieli sporo pytań do Luizy i Bartka. Ich ciągłe kłótnie nie umknęły uwadze innych uczestników. Para podczas Puszki Pandory zgodnie odpowiadała, że ich relacja jest silna i zamierzają nadal być razem. To było dość zaskakujące, bo chwilę wcześniej podczas kłótni, Luiza zapowiedziała, że nie wybierze Bartka na Rajskim Rozdaniu. 

Czy to oznacza, że zdołali dojść do porozumienia? A może to jedynie dobra mina do złej gry? Wszystko wyjaśni się na najbliższym Rajskim Rozdaniu w środę 29 marca!

Oglądaj "Hotel Paradise" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 i w player.pl

Zobacz również:

Reporter: Dagmara Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości