Hotel Paradise 8. Rajskie Rozdanie. Decyzja Dominiki zaskoczyła wszystkich

Hotel Paradise 8: Rajskie Rozdanie
Hotel Paradise 8: Rajskie Rozdanie
Hotel Paradise 8: Rajskie Rozdanie. Kogo wybrała Dominika?
Hotel Paradise 8: Rajskie Rozdanie. Kogo wybrała Dominika?
Za nami kolejne Rajskie Rozdanie. Blokada pary i immunitet mogły tu wiele namieszać. Sprawdźcie, jakie pary powstały w Hotelu i kto pożegnał się z programem!

"Hotel Paradise 8" - Rajskie Rozdanie. Kto pożegnał się z programem?

Przyszedł czas na sprawdzenie zawartości tajemniczych skrzynek! W ręce Jessi i Kuby trafiła opcja blokady pary, natomiast Bartek wylosował immunitet. Wywołało to niemałe zamieszanie wśród mieszkańców, tym bardziej, że Bartek zadeklarował, że z immunitetem podejdzie do Dominiki. O względy dziewczyny zabiegał także Antek, który definitywnie zakończył relację z Natalią i szukał swojej szansy na zostanie w programie.

Wieczornych wyborów nie ułatwiły także ciągłe spięcia w parze Bartka i Luizy, ale mimo to para przetrwała kolejne Rajskie Rozdanie, gdy Bartek zdecydował się podejść z immunitetem właśnie do Luizy. Jessi i Kuba nie chcąc nikomu zaszkodzić zdecydowali się zablokować parę Luizy i Jędrka. Antek postanowił zawalczyć i stanąć za Dominiką. Mimo to Daniel nie odpuścił walki o dziewczynę i również on położył dłoń na jej ramieniu. To właśnie Dominika musiała podjąć decyzję, kto pożegna się z programem. Jej wybór padł na Daniela i tym samym Antek musiał opuścić Hotel Paradise.

"Hotel Paradise 8" - Obecne pary w programie

Po Rajskim Rozdaniu w Hotelu Paradise powstały następujące pary.

 • Luiza i Bartek
  • Natalia i Kuba
   • Jessi i Michał
    • Agnieszka i Jędrek
     • Dominika i Daniel
      Hotel Paradise 8 - odcinek 10
      Hotel Paradise 8 - odcinek 10

      "Hotel Paradise 8" - Powrotów nie będzie

      Przypominamy, że w tym sezonie wybory i decyzje uczestników mają nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

      Hotel Paradise dostępny także w player.pl

      Zobacz też:

      Autor: Maja Mielcarz

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości