Hotel Paradise 8: Ada Borkowska

Hotel Paradise 8: Ada Borkowska
"Hotel Paradise 8" - Kim jest Ada Borkowska?

CZĘSTOCHOWA

24 LATA

Ada pracuje w firmie eventowej i jest początkującą fotomodelką. Jej życiową pasją jest śpiew i to właśnie z muzyką wiąże swoją przyszłość.

Energiczna, zabawna i rozbrajająco urocza kokieta. Wiecznie uśmiechnięta i trochę szalona. Wie, że podoba się chłopakom i radośnie z tego korzysta. Uwielbia być w centrum uwagi, ale nigdy się nie narzuca. Jej naturalna charyzma i radosne usposobienie przyciągają ludzi jak magnes.

Ma za sobą 3 związki, które kończyły się bolesnymi rozstaniami. Ostatni rozpadł się, pozostawiając ją z poczuciem straty zarówno przyjaciela, jak i miłości. Jest już gotowa na nowe uczucie. Liczy na spotkanie wysokiego, umięśnionego bruneta z perspektywami. Ważne, żeby chłopak potrafił okazywać uczucia i dorównywał jej tempa. 

Hotel Paradise 8: Ada Borkowska
Hotel Paradise 8: Ada Borkowska

Zmiana zasad gry w Hotelu Paradise

8. sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Hotel Paradise 8: Ada Borkowska
Hotel Paradise 8: Ada Borkowska
podziel się:

Pozostałe wiadomości