Natalia zazdrosna o Michała! Takiej awantury dawno nie było w "Hotel Paradise 8"

Hotel Paradise 8 - odcinek 28
Hotel Paradise 8: Natalia jest zazdrosna o Michała
W tym tygodniu do rajskiego hotelu zawitało aż troje nowych uczestników, co wywołało niemałe zamieszanie wśród dotychczasowych domowników. Szczególnie nerwowo zareagowała Natalia, która poczuła zagrożenie dla swojej relacji z Michałem.

Wybuch zazdrości o Michała

Nowi mieszkańcy Hotelu Paradise niemal natychmiast wzbudzili zainteresowanie płci przeciwnej. Szczególnie na celowniku znalazła się Kasia, z którą Michał zaczął spędzać sporo czasu. To nie spodobało się Natalii, która zarzuciła partnerowi, że odsuwa się od niej, by spędzać czas z nową uczestniczką. Atmosfera w Hotelu Paradise gęstnieje z każdą chwilą. Natalia nastawia się już na to, że odpadnie z programu. 

Michał chciałabym ci tylko powiedzieć, że jesteś bezczelny, nie odzywaj się do mnie do końca programu i nie śpię dziś z Tobą
- powiedziała z wyrzutem Natalia

Michał nie rozumie zarzutów partnerki i obydwoje zasypiają w niezręcznej atmosferze.

Konflikt Natalii z Michałem - czy uda im się wyjaśnić sytuację?

Następnego dnia Natalia i Michał próbują wyjaśnić swoje nieporozumienia. Choć udaje im się uspokoić emocje, Natalia nadal czuje się niepewnie i obawia się, że Michał może chcieć zmienić parę. Czy Natalia może czuć się pewnie w obecnej parze?

Nie przegap kolejnego odcinka Hotelu Paradise, aby być na bieżąco z wszystkimi zwrotami akcji i gorącymi romansami! Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 20:00 na antenie TVN7 i player.pl

Hotel Paradise 8: Czy Natalia i Michał dojdą do porozumienia?

Autor: M. Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości