Kim są: Himera, Adelon oraz Ciotka Offka, kiedy nie są Drag Queens?

Kim na co dzień są Drag Mentorki z "Drag Me Out"?, czyli: Himera, Ciotka Offka oraz Adelon? Zobaczcie to koniecznie. Jak Tomasz Karolak, Tadeusz Mikołajczak i Dariusz Zdrójkowski zareagowali na Stasia, Dawida i Łukasza?

Tomasz Karolak, Dariusz Zdrójkowski i Tadeusz Mikołajczak poznali swoje Drag Mentorki w wersji bez Drag. Jak zareagowali? Zaskoczeniom nie było końca. Najwięcej emocji wzbudził w Tomku Staś. Panowie musieli chwilę ze sobą porozmawiać. Czym na co dzień zajmują się Mentorki? Sprawdźcie to!

Drag Me Out
Drag Me Out

Kim na co dzień jest Staś, czyli Himera?

Czas na Show. Drag Me Out: Himera
Czas na Show. Drag Me Out: Himera

W Himerę wciela się 26-letni mężczyzna. Stanisław pochodzi z Ukrainy, lecz już kiedy skończył 16 lat, zdecydował się opuścić  swój kraj. Zanim przyjechał do Polski, przez pewien czas przebywał w Stanach Zjednoczonych. Na co dzień pracuje w korporacji. Jego przygoda z drag rozpoczęła się przez duży przypadek. Gdy został mu odwołany lot, kiedy przybywał w Paryżu i został 4 dni w mieszkaniu tamtejszej Drag, która ze wszystkim go zapoznała i pokazała program "RuPaul's Drag Race". Był to dla niego duży szok, ale z czasem pokochał drag za to, że jest to tak wyzwalające. ​​

Kim na co dzień jest Adelon, czyli Łukasz?

Czas na Show. Drag Me Out: Adelon
Czas na Show. Drag Me Out: Adelon

W prywatnej artystycznej szkole charakteryzacji jest wykładowcą. Połączenie pasji oraz wyjątkowe umiejętności pozwalają mu przeobrazić się w każdą postać znaną ze świata show biznesu, ale również baśni. Na początku Drag było dla niego rodzajem zabawy, ale teraz największą satysfakcję daje mu to, że może bycie Drag łączyć z pracą zawodowa oraz dać zabawę widowni, bo to ona jest dla niego najważniejsza. W Drag ważny jest dla niego każdy szczegół, czasami sam sobie coś szyje czy przerabia. Łukasz w 2017 roku wystąpił w charakteryzacji Adele w programie "Mam Talent". Obecnie występuje na imprezach w całej Polsce. Można go zobaczyć w serialu "Królowa", gdzie grał oraz odpowiadał za dragową wersję Andrzeja Seweryna. Choć Łukasz najbardziej zasłynął przemianą w słynną Brytyjkę, w Polsce rozkochał w sobie fanów po upodobnieniu się do Magdy Gessler. Filmowe etiudy z celebrytką w roli głównej zamieszcza na YouTube, gdzie krok po kroku prezentuje swoją przemianę oraz parodiuje gwiazdę telewizji.

Kim na co dzień jest Ciotka Offka, czyli Dawid?

Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Źródło: Materiały prasowe

Jedną z mentorek programu “Czas na Show. Drag Me Out” będzie Ciotka Offka czyli Dawid. Swoje sceniczne doświadczenie zbiera od lipca 2020, kiedy to zadebiutowała w warszawskim Beauty Bistro Club podczas wieczoru dla początkujących Drag Queen. Już wówczas w swojej sztuce inspirowała się burleską oraz pantomimą. Ciotka Offka to ukłon dla wszystkich cudownych kobiet z życia Dawida, które były i są dalej – dla mamy, dla babć, dla cioć "prawdziwych" i dla cioć "przyszywanych", natomiast Offka to zdrobnienie od Eufemia, czyli od jednego z często nadawanych na Śląsku (skąd pochodzi) imion żeńskich.​

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości