W jaki sposób "Drag Me Out" zmieniło Tomka Karolaka, Marcina Łopuckiego i Michała Mikołajczaka?

Pierwszy sezon programu "Czas na Show. Drag Me Out" dobiega końca. Przed nami finałowy pojedynek. Co dał naszym uczestnikom udział w tym show? Jak wpłynął na Marcina Łopuckiego, Michała Mikołajczaka i Tomasza Karolaka?

Co udział w programie "Drag Me Out" zmienił w życiu Marcina Łopuckiego?

Co udział w programie "Drag Me Out" zmienił w życiu Marcina Łopuckiego?

Marcin Łopucki na co dzień jest kulturystą. Do tej pory stawiał na "męskie" podejście do życia, jak sam mawiał. To, co robi daje mu ogromną satysfakcję i jest to również sztuka artystyczna, tak jak Drag. To w tej kwestii próbował początkowo znaleźć połączenie. Po kilku tygodniach pracy z Twoją Starą i tworzeniu układów do występów na scenie, jego podejście do sztuki Drag bardzo się zmieniło. - Całe życie uprawiałem sporty typowo męskie. (...) Tutaj to dla mnie nie lada wyczyn, wyjść z tej strefy komfortu - wyznał Marcin Łopucki w rozmowie z Twoją Starą.

Dzięki temu programowi zrozumiałem, że to nie jest przebieranka mężczyzn i wygłupianie się, tylko to jest może nowy kierunek sztuki tak naprawdę
- tłumaczy Marcin Łopucki
Drag Me Out, Marcin Łopucki, Twoja Stara
Drag Me Out, Marcin Łopucki, Twoja Stara
Źródło: Bartosz Krupa

Co program "Drag Me Out" zmienił w Michale Mikołajczaku?

Co program "Drag Me Out" zmienił w Michale Mikołajczaku?

Michał Mikołajczak jest aktorem. Na co dzień wciela się w różne role i to mogło być pomocne podczas kreowania show na scenie "Czas na Show. Drag Me Out". Razem z Gąsiem stworzyli ciekawy duet. Uczyli się od siebie nawzajem. Michał żartobliwie powiedział, że schudł dzięki udziałowi w programie. - Jestem pewniejszy siebie. Czuję, że przepracowałem coś. Tym bardziej, że nie zawsze było łatwo - przyznał Michał Mikołajczak.

Czas na Show. Drag Me Out, Gąsiu, Michał Mikołajczak
Czas na Show. Drag Me Out, Gąsiu, Michał Mikołajczak
Źródło: Bartosz Krupa

W jaki sposób program "Drag Me Out" wpłynął na Tomasza Karolaka?

W jaki sposób program "Drag Me Out" wpłynął na Tomasza Karolaka?

Tomasz Karolak, tak jak Michał Mikołajczak jest aktorem. Ubieranie się w różne stroje i kreowanie postaci nie jest mu obce. Jednak te kilka tygodni, które spędził w programie, pomogły mu zrozumieć wiele kwestii i zobaczył pewne rzeczy w innym świetle. - To mi troszeczkę odświeżyło, po co jestem na scenie. Jak na scenie można się świetnie bawić. Poza tym okazało się, że jestem chyba bardziej otwartym na inność niż mi się wydawało - przyznał Tomasz Karolak.

Czas na Show. Drag Me Out, Himera, Tomasz Karolak
Czas na Show. Drag Me Out, Himera, Tomasz Karolak
Źródło: Bartosz Krupa

Finałowy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out" obejrzycie 9 kwietnia o 21:35 w TVN oraz online w Player.pl!

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości