Groźny upadek w czasie występu w "Czas na Show. Drag Me Out"! Co się stało?

Groźny upadek w czasie występu w "Czas na Show. Drag Me Out"! Co się stało?
Podczas jednego z występów w 3. odcinku "Czas na Show. Drag Me Out" doszło do niefortunnego upadku. Co się stało i czy show doszło do skutku?

W trakcie lyp syncu, który wykonywali Marcin Łopucki i Twoja Stara doszło do niebezpiecznie wyglądającego upadku mistrza kulturystyki. Publiczność i jury osłupieli z przerażenia. Czy Marcin Łopucki i Twoja Stara dokończą swoje show? Niestety nie obyło się bez pomocy medyka. Zobaczcie to już 19 marca o 21:35 w TVN oraz online w Player.pl!

W "Czas na Show. Drag Me Out" była potrzebna interwencja medyczna!

Anna Mucha, Michał Szpak i Andrzej Seweryn, a także cała publiczność osłupieli, kiedy Marcin zrobił niefortunny krok podczas tańca. Potrzebna była interwencja medyka. Okazało się, że to problem z udem. Co gorsze, kulturysta niebawem ma przed sobą kolejne zawody sportowe, gdzie musi być w pełni sił. Co z jego dalszym udziałem w programie? Wszystko stanęło pod znakiem zapytania.

Marcin Łopuck, to mistrz kulturystyki!

Marcin Łopucki jest prawdziwym pasjonatem sportu. Trenował karate, judo, taekwondo i pływanie, a największe sukcesy odnosi w świecie męskiego fitnessu. Może pochwalić się licznymi osiągnięciami w swojej dyscyplinie. Jest Mistrzem Polski w fitness gimnastycznym, sięgnął również po tytuł Mistrza Europy i Wicemistrza Świata w tej dyscyplinie. Czterokrotnie zdobył tytuł World Champion w kategorii Classic Bodybuilding IFBB. Zdobył również tytuł Wicemistrza w kategorii fitness IFBB. Jego największym osiągnięciem, które zdobył już jako dojrzały sportowiec, jest tytuł Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej weteranów. Obecnie jest trenerem personalnym i znów jest bardzo aktywny w świecie fitnessu i kulturystyki. Czy ta kontuzja wpłynie na jego występy w zawodach?

Czas na Show. Drag Me out, Twoja Stara, Marcin Łopucki
Czas na Show. Drag Me out, Twoja Stara, Marcin Łopucki
Źródło: Bartosz Krupa

Co wydarzy się w 3. odcinku "czas na Show. Drag Me Out"?

Przed nami legendarny odcinek "Czas na Show. Drag Me Out"! Usłyszycie legendarne utwory, takich gwiazd muzyki, jak: Cher, Madonna, Adele, Lady Gaga czy zespół Queen. Na scenie po raz pierwszy pokażą swoje show wszystkie duety: Adelon i Lady Tade (Tadeusz Mikołajczak), Twoja Stara i Madame De Fitmess (Marcin Łopucki), Himera i Niezła Rolka (Tomasz Karolak), Ciotka Offka i Daria Awaria (Dariusz Zdrójkowski), Gąsiu i Niki de Panterra (Michał Mikołajczak), Shady Lady i Shady Baby (Kamil Szymczak). Która z par okaże się najlepsza, a która będzie musiała pożegnać się z programem? Dowiecie się już 19 marca o 21:35 w TVN!

Zobacz również:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości