Magda Gessler w "Autentycznych" wyznała prawdę o paraliżu twarzy i botoksie!

Magda Gessler w "Autentycznych" wyznała prawdę na temat paraliżu twarzy i o używaniu botoksu!
Restauratorka Magda Gessler wystąpi w 4. odcinku programu "Autentyczni". Dziennikarze w spektrum autyzmu nie będą hamować się przed zadawaniem pytań, które mogą być trudne, zaskakujące czy zabawne. Jak na pytanie o paraliż twarzy i botoks zareaguje gościni?

To już w Wielkanocny Poniedziałek o 20:00 w TVN Magda Gessler opowie, jak doszło do tego, że jej twarz uległa paraliżowi. Jak się okazuje, może się to przytrafić każdemu w najmniej spodziewanej chwili. U Magdy Gessler doszło do paraliżu nerwu trójdzielnego twarzy podczas jazdy samochodem. - Jechałam samochodem i zasnęłam na klimatyzacji - wspomina Magda Gessler.

Byłam, jak śliwka pomarszczona
- wyznała Magda Gessler
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler
Źródło: MWMEDIA

Po tym zdarzeniu jedna część twarzy uległa zniekształceniu. Dlatego też trzeba być ostrożnym na każdym kroku i z rozwagą używać klimatyzacji w autach.

Czy Magda Gessler korzysta z zabiegów medycyny estetycznej?

Pytania na temat korzystania z zabiegów medycyny estetycznej wśród znanych osób często nurtują zainteresowanych tym ludzi. Czy Magda Gessler robi operacje plastyczne? - Bardzo często ludzie myślą, że są to operacje plastyczne, których nie używam - opowiedziała gościni 4. odcinka "Autentycznych". Czy restauratorka w jakiś sposób poprawia swoją urodę?

Botoks używam - tu. Żeby nie być poważną damą
- przyznała Magda Gessler
Autentyczni, Magda Gessler
Autentyczni, Magda Gessler

Jedyne miejsce na twarzy, gdzie Magda Gessler wprowadza botoks, wyjawiła "Autentycznym". Wszystko wyjaśni się już 1 kwietnia o 20:00 w TVN. Odcinek będzie również odstępny w Player.pl!

Magda Gessler gościnią 4. odcinka "Autentycznych"!

Na autentyczną rozmowę z początkującymi dziennikarzami zgodziła się Magda Gessler - ikona polskiej gastronomii, restauratorka, barwna i niezwykle charyzmatyczna osobowość telewizyjna, malarka i autorka książek. To pełne ciepła spotkanie, będzie szczerą opowieścią dojrzałej kobiety o rodzinie i związkach. Widzowie będą mieli okazję usłyszeć nie tylko piękne historie o miłości, ale i wzruszające wyznania o cierpieniu. W rozmowie tej nie będzie tematów tabu.

Pojawią się odpowiedzi na bardzo intymne pytania. Uczestnicy programu podejmą również próbę wyjaśnienia kontrowersji wokół wizerunku Gessler w programie „Kuchenne rewolucje” i nie zawahają się zapytać, czy w codziennym życiu, poza kamerami, jest równie impulsywna, jak w telewizji. Niezwykłe spotkanie z Magdą Gessler w „Autentycznych” będzie okazją do poznania innej strony znanej wszystkim Polakom restauratorki, ale także kolejnym krokiem w budowaniu świadomości społecznej na temat spektrum autyzmu. To wszystko już 1 kwietnia o 20:00 na antenie TVN!

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości