Życzenia świąteczne od Doroty Gardias. Jaką kolędę lubi dziennikarka?

Dorota Gardias
Życzenia świąteczne od Doroty Gardias
Źródło: TVN
Dorota Gardias złożyła życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dziennikarka wyznała, jaka jest jej ulubiona kolęda oraz bez jakiej potrawy nie wyobraża sobie świątecznego przyjęcia.

Dorota Gardias o Świętach Bożego Narodzenia

Dorota Gardias i Krzysztof Skórzyński poprowadzili koncert "Wspólne kolędowanie", który widzowie TVN będą mogli obejrzeć w wigilijny wieczór. Byliśmy z kamerą na planie. Prezenterka nagrała życzenia i podzieliła się kilkoma informacjami na temat Świąt Bożego Narodzenia. Dowiedz się, jaka jest jej ulubiona kolęda? Które danie autorstwa swojej mamy lubi najbardziej?

Chciałabym Państwu życzyć wszystkiego, co najlepsze. Ze swojej strony, przede wszystkim życzę zdrowia. Jak jesteśmy zdrowi, to możemy wszystko. Życzę również, żebyście mieli więcej czasu na to, aby spędzać go ze swoimi bliskimi i więcej uważności, zwłaszcza na bliskich - powiedziała dziennikarka.

Jaka jest ulubiona kolęda Doroty Gardias?
Źródło: TVN

"Wspólne kolędowanie" - koncert wigilijny w TVN

W wigilijny wieczór zapraszamy na koncert kolęd z udziałem znanych artystów. Najpiękniejsze świąteczne utwory zaśpiewają m.in.: Beata Kozidrak, Kayah, Stanisław Soyka, Urszula, Natalia Szroeder, Natalia Kukulska, Piotr Kupicha, Igor Herbut, Ewa Farna, Natalia Nykiel, Łukasz Drapała, Andrzej Lampert. Będzie też niepowtarzalna atmosfera i wspaniałe aranżacje muzyczne w magicznym klimacie Świąt Bożego Narodzenia.

Emisja koncertu "Wspólne kolędowanie" w następujących terminach: - 24 grudnia na antenie TVN o godz. 20:00 i w TVN24 o godz. 23:00,  - 25 grudnia w Metro o godz. 08:25 oraz na antenie TTV o godz. 18:05.

Obejrzyj cały koncert "Wspólne kolędowanie" w Playerze >>>

Dorota Gardias o ulubionej potrawie świątecznej
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości