Zawody Pucharu Świata w Klingenthal - Zobacz, jak skakali Polacy!

Piotr Żyła - 2. seria w Klingenthal
Za nami sobotnie Zawody Pucharu Świata w Klingenthal. Karl Geiger z wynikiem 146 metrów w serii finałowej zwycięża w konkursie z przewagą 1,2 punktu nad Kraftem. Podium uzupełnia Ryoyu Kobayash, a za nim Wellinger. Piotr Żyła zakończył zawody na 11. miejscu, a Dawid Kubacki na 15. 

Zobacz, jak skakali nasi skoczkowie:

Piotr Żyła - 2. seria w Klingenthal
Dawid Kubacki - 2. seria w Klingenthal
Dawid Kubacki - 1. seria w Klingenthal
Piotr Żyła - 1. seria w Klingenthal
Paweł Wąsek- 1. seria w Klingenthal
Maciej Kot - 1. seria w Klingenthal

W ten weekend widzowie Eurosportu 1 i Eurosportu 2 będą mogli emocjonować się również rywalizacją w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich i łyżwiarstwie figutowym. Alpejczycy staną na starcie giganta i slalomu w Val d’Isere, a alpejki wystartują w dwóch supergigantach w St. Moritz. Puchar Świata w biegach narciarskich zostanie rozegrany w Oestersund. Sprinty i bieg na 10 km techniką dowolna kobiet transmitowane będą także w bezpłatnym, ogólnodostępnym kanale Metro.

Plan transmisji:

Niedziela, 9:15 i 12:15, narciarstwo alpejskie, Val d’Isere, slalom mężczyzn, Eurosport 1 i Player, komentarz: Witold Domański Niedziela, 10:00, biegi narciarskie, Oestersund, bieg na 10 km techniką dowolną kobiet, Metro, Eurosport 2 i Eurosport Extra w Playerze, komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora Niedziela, 10:30, narciarstwo alpejskie, St. Moritz, supergigant kobiet, Eurosport 1 i Player, komentarz: Sebastian Szczęsny Niedziela, 12:55, biegi narciarskie, Oestersund, bieg na 10 km techniką dowolną mężczyzn, Eurosport 2 i Eurosport Extra w Playerze, komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora Niedziela, 13:30, skoki narciarskie, Klingenthal, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut Niedziela, 15:25, skoki narciarskie, Klingenthal, konkurs na skoczni dużej, TVN, Eurosport 1 i Player, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

podziel się:

Pozostałe wiadomości