Kto najbardziej zasłużył na zwycięstwo? Zagłosuj na swoją ulubioną parę "Hotelu Paradise"! 

Zwycięzcy Hotelu Paradise
Hotel Paradise: Chris i Marietta zwycięską parą!
Przypomnimy wam, wszystkich zwycięzców z poprzednich edycji naszego randkowego show. Kto waszym zdaniem najbardziej zasłużył na finał i nagrodę? Przypomnijcie sobie wszystkie finałowe pary i zagłosujcie na ulubioną! 

1. edycja "Hotelu Paradise": Marietta i Chris

Marietta i Chris
Marietta i Chris
Marietta i Chris

Pierwsza edycja Hotelu Paradise była prawdziwym przełomem w polskiej telewizji. Zwycięzcami zostali Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki. Początek ich relacji w programie nie był łatwy. Początkowo nie wykazywali sobą zainteresowania. Z czasem między tą dwójką narodziło się prawdziwe uczucie. Wyznali sobie miłość, obdarzali czułościami i wspólnie pokonywali kolejne wyzwania programu. Ich szczerość i zaangażowanie podbiły serca widzów, którzy kibicowali parze do samego finału. Marietta i Chris zaufali sobie nawzajem i przeszli przez ścieżkę lojalności, wygrywając główną nagrodę - 100 000 złotych.

2. edycja "Hotelu Paradise": Ata i Artur

Ata i Artur wybrali siebie!
Ata i Artur wybrali siebie!
Ata i Artur wybrali siebie!

Ata i Artur to zwycięzcy 2. edycji "Hotelu Paradise". Na drodze do finału pokonali wiele przeszkód i byli postawieni przed niejedną próbą. Artur miał zdecydowanie najmocniejsze wejście wśród wszystkich uczestników. Swoje pierwsze dni na planie show spędził za barem, robiąc drinki uczestnikom. Pozostali mieszkańcy rajskiego hotelu byli bardzo zaskoczeni, gdy dowiedzieli się o nowym koledze. Po dołączeniu do mieszkańców hotelu, Arturowi bardzo szybko udało się odbić Dominikę, która była w relacji z Bartkiem. To właśnie z nią tworzył parę aż do pojawienia się w programie Aty Postek, która zawróciła mu w głowie i totalnie oczarowała swoim charakterem. Para nigdy nie tworzyła relacji romantycznej, ale byli świetnie zgranym zespołem. Dotarli razem do finału i podzielili się nagrodą. 

Hotel Paradise 2: Ata i Artur zwycięzcami II edycji!
Hotel Paradise 2: Ata i Artur zwycięzcami II edycji!
Czy w tym sezonie ktoś odważy się rozbić kulę?

3. edycja "Hotelu Paradise": Basia i Krystian

Hotel Paradise 3: Basia i Krystian zwycięzcami!
Hotel Paradise 3: Basia i Krystian zwycięzcami!
Hotel Paradise 3: Basia i Krystian zwycięzcami!

Basia i Krystian już pierwszego dnia wpadli sobie w oko. Jednak nie od razu zostali parą. Dziewczyny pierwszego wieczoru musiały wybrać swoich partnerów na podstawie zdjęć dzieci. Basi nie udało się wybrać Krystiana. Każde z nich znalazło inną parę. Dopiero po kolejnym Rajskim Rozdaniu zamieszkali w jednej sypialni. Tworzyli piękny, ale też burzliwy związek. Nie brakowało w nim zarówno czułości jak i awantur.  Po wielu tygodniach pobytu w programie to właśnie Basia i Krystian zwyciężyli i decyzją byłych mieszkańców stanęli na ścieżce lojalności. Krystian rozbił kulę, ale  tylko dlatego, że chciał podzielić się wygraną z Simonem i Bibi. To był piękny finał!

Hotel Paradise 3: Basia i Krystian
Hotel Paradise 3: Basia i Krystian
Hotel Paradise 3: Basia i Krystian

4. edycja "Hotelu Paradise": Sara i Michał

Hotel Paradise 4: WIELKI FINAŁ 4
Hotel Paradise 4: WIELKI FINAŁ 4. edycji!
Hotel Paradise 4: WIELKI FINAŁ 4. edycji!

W 4. edycji "Hotelu Paradise" na ścieżce lojalności stanęła Sara i Michał. Po raz pierwszy w historii programu uczestniczka rzuciła złotą kulą i zgarnęła nagrodę tylko dla siebie. Sara, stojąc na ścieżce lojalności i przekraczając próg 90 tys. zł, roztrzaskała swoją kulę i tym samym zdobyła wszystkie pieniądze. Michał był w szoku, ponieważ nie spodziewał się, że jego partnerka naprawdę to zrobi.

Hotel Paradise 4: Sara rozbija kulę
Hotel Paradise 4: Sara rozbija kulę
Hotel Paradise 4: Sara rozbija kulę

5. edycja "Hotelu Paradise": Wiktoria i Sevag 

Hotel Paradise 5: Głosowanie
Hotel Paradise 5: Głosowanie
Przed nami wieczór finałowy! Laura i Grzegorz czy Wiktoria i Sevag? Która para wygra piątą edycję Hotelu Paradise i stanie na ścieżce lojalności?

Zwycięzcami 5. edycji zostali Wiktoria Kozar i Sevag Formella. To oni zaskarbili sobie większą sympatię pozostałych uczestników programu i stanęli po dwóch stronach ścieżki lojalności. Wiktorię i Sevaga nie połączyło uczucie romantyczne. Od początku deklarowali, że są jedynie przyjaciółmi, ale to wystarczyło, aby wspólnie dość do finału i zwyciężyć. Kula nie została rozbita, a para podzieliła się wygraną. 

Wybrali przyjaźń czy pieniądze? 
Hotel Paradise 5: Sevag i Wiktoria na na ścieżce lojalności  
Wybrali przyjaźń czy pieniądze? 

6. edycja "Hotelu Paradise": Monika i Mikołaj 

Hotel Paradise 6: Monika i Mikołaj zdecydowali podzielić się nagrodą!

Monika i Mikołaj wygrali 6. edycję programu. Na ścieżce lojalności nie rzucili złotymi kulami, więc podzielili się nagrodą. Między nimi nie było wielkiego uczucia, choć był moment, że Monika wyraźnie liczyła na coś więcej ze strony Mikołaja. 

7. edycja "Hotelu Paradise": Kori i Jacek

Hotel Paradise - Finał
Hotel Paradise - Finał

7. edycja randkowego show przyniosła wiele zaskoczeń, a na ostatniej prostej przed finałem z programem pożegnali się faworyci widzów, Oliwia i Paweł. Do finału sezonu dotarli tym samym Kori z Jackiem oraz Roch z JustynąGłosami uczestników program wygrali Kori i Jacek. Na tym jednak się nie skończyło. Para stanęła na ścieżce lojalności, aby zdecydować, czy ktoś z nich rzuci kulą i zgarnie kasę dla siebie, czy też podzielą się główną wygraną. Para postawiła na przyjaźń, a kule przetrwały ścieżkę lojalności w jednym kawałku. 

Hotel Paradise 7 EXTRA: Co dalej z relacją Kori i Jacka?
Hotel Paradise 7 EXTRA: Co dalej z relacją Kori i Jacka?

8. edycja "Hotelu Paradise": Agnieszka i Jędrek

Hotel Paradise 8: Agnieszka i Jędrzej
Hotel Paradise 8: Agnieszka i Jędrzej
Źródło: materiały prasowe

Finał 8. edycji przyniósł nam wiele emocji i kontrowersji. O zwycięstwo walczyły dwie pary: Bartek i Ada oraz Agnieszka i Jędrek. Wielu widzów było bardzo zdziwionych, że Bartek dotarł aż tak daleko – był on mocno kontrowersyjną postacią. Zyskał jednak też wielu fanów, którzy mocno trzymali kciuki za jego parę z Adą. Aga i Jędrek byli natomiast krytykowani za to, że na początku weszli w układ i to dzięki temu udało im się przetrwać. W finałowym odcinku uczestnicy zadecydowali, że wygrana trafi właśnie do Agnieszki i Jędrzeja. Para stanęła na ścieżce lojalności i Aga zaskoczyła wszystkich! Rozbiła kulę na polu 100 tysięcy i zgarnęła wygraną. 

Hotel Paradise 8: Kula została rozbita!
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?