Aktualności

Wkrótce w Superwizjerze: Łowcy odszkodowań - reportaż Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z Dużego Formatu Gazety Wyborczej

Aktualności

Autor:
Superwizjer
TVN

Zapraszamy na premierowy odcinek Superwizjera po wakacyjnej przerwie! W ubiegłym roku na polskich drogach zginęło ponad dwa tysiące osób. Pojedyncze odszkodowania po utracie najbliższych sięgają setek tysięcy złotych. Dla wielu jednak sądowa walka o zadośćuczynienie jest zbyt trudna emocjonalnie i czasochłonna. Dlatego, jak grzyby po deszczu powstają firmy wyspecjalizowane w pozyskiwaniu odszkodowań.

Reportaż Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z Dużego Formatu Gazety Wyborczej
Łowcy odszkodowań Reportaż Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z Dużego Formatu Gazety Wyborczej Źródło: Superwizjer

 Nachodzenie rodzin w dniu śmierci bliskich, nielegalne wydobywanie danych, łapówkarstwo, wyrafinowane manipulacje…to bezwzględne metody, których używają pracownicy kancelarii odszkodowawczych. Dziurawe prawo i tysiące tragedii na polskich drogach sprawiają, że gra toczy się o bardzo wysoką stawkę. Aby pokazać jak działa ta branża użyliśmy ukrytych kamer. To, co udało nam się zarejestrować szokuje i bulwersuje. 

Reportaż „Łowcy odszkodowań” Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z „Dużego Formatu” Gazety Wyborczej w najbliższą sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 23:45 na antenie TVN.

Łowcy odszkodowań
Łowcy odszkodowań - zajawka Zapraszamy na premierowy odcinek Superwizjera po wakacyjnej przerwie! W ubiegłym roku na polskich drogach zginęło ponad dwa tysiące osób. Pojedyncze odszkodowania po utracie najbliższych sięgają setek tysięcy złotych. Dla wielu jednak sądowa walka o zadośćuczynienie jest zbyt trudna emocjonalnie i czasochłonna. Dlatego, jak grzyby po deszczu powstają firmy wyspecjalizowane w pozyskiwaniu odszkodowań. Nachodzenie rodzin w dniu śmierci bliskich, nielegalne wydobywanie danych, łapówkarstwo, wyrafinowane manipulacje…to bezwzględne metody, których używają pracownicy kancelarii odszkodowawczych. Dziurawe prawo i tysiące tragedii na polskich drogach sprawiają, że gra toczy się o bardzo wysoką stawkę. Aby pokazać jak działa ta branża użyliśmy ukrytych kamer. To, co udało nam się zarejestrować szokuje i bulwersuje. Reportaż „Łowcy odszkodowań” Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z „Dużego Formatu” Gazety Wyborczej w najbliższą sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 23:45 na antenie TVN.

 

Autor:Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer

Pozostałe wiadomości