Walka o kwalifikacje olimpijskie we wspinaczce sportowej w piątek na żywo w Eurosporcie 2 i Playerze

Kwalifikacje olimpijskie we wspinaczce sportowej
Kwalifikacje olimpijskie we wspinaczce sportowej
Źródło: mat. pras.
W piątek na Foro Italico w Rzymie Aleksandra Mirosław, Aleksandra Kałucka i Natalia Kałucka powalczą o zdobycie kwalifikacji na igrzyska olimpijskie w Paryżu we wspinacze sportowej. Transmisja zawodów o 20:00 w Eurosporcie 2 i w Playerze.

Kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu we wspinacze sportowej

Kwalifikacje w Rzymie to pierwsza z pięciu kontynentalnych kwalifikacji olimpijskich we wspinaczce sportowej. W piątek w konkurencji speed o możliwość wyjazdu na igrzyska powalczą Aleksandra Mirosław, Aleksandra Kałucka, Natalia Kałucka i Marcin Dzieński. Najbliżej zdobycia przepustki na najważniejsze wydarzenie sportowe świata była Aleksandra Mirosław, która podczas niedawnych mistrzostw świata w Bernie zajęła trzecie miejsce. Transmisja zawodów w Rzymie z komentarzem Jarosława Kowalskiego w piątek, 15 września od godz. 20:00 w Eurosporcie 2 i Eurosporcie Extra w Playerze. 

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu odbędą się w dniach 26 lipca – 11 sierpnia 2024 r. Wspinaczka sportowa po raz drugi znalazła się wśród dyscyplin olimpijskich, ale tym razem zawodniczki i zawodnicy będą walczyć o medale w speedzie, a także w konkurencji łączącej bouldering i wspinaczkę z liną. Transmisje igrzysk olimpijskich w Paryżu dostępne będą w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosporcie Extra w Playerze.

Eurosport 1 i Eurosport 2 - oferta

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie. Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Źródło zdjęcia głównego: mat. pras.

podziel się:

Pozostałe wiadomości