Ugotowani w parach PRZED EMISJĄ W TV: Jacek nie owija w bawełnę: "Klaudia to taki mały zawadiaka". Jak para poradzi sobie w kuchni?

Ugotowani w parach PRZED EMISJĄ W TV: Jacek nie owija w bawełnę: "Klaudia to taki mały zawadiaka". Jak para poradzi sobie w kuchni?

Klaudia i Jacek staną w kulinarne szranki w "Ugotowanych w parach"

Klaudia El Dursi, osobowość telewizyjna i mama dwójki dzieci: Dawida i Jasia. Prowadząca Hotel Paradise, która sławę zdobyła dzięki programowi Top Model w 2019 roku. Klaudia poszła na casting za namową partnera, Jacka. Jury od razu dostrzegło jej wielki potencjał i wyróżnił ją złotym biletem, który otworzył jej drzwi do kariery telewizyjnej. Poza pracą w telewizji Klaudia prowadzi również pracownię krawiecką, tworzącą głównie sukienki. Od ośmiu lat jest związana z Jackiem Leszczyńskim, prezesem firmy transportowej. Jak para poradzi sobie we wspólnym gotowaniu? Na jaki smaki postawią?

Choć w odcinku wezmą udział wyjątkowi uczestnicy, reguły rywalizacji pozostają niezmienne – pary ocenią się wzajemnie, przyznając punkty za przygotowane kolacje, a na zwycięski duet czeka nagroda w wysokości 5000 złotych. Tym razem zostanie ona jednak przekazana na szczytny cel – cała kwota zasili konto organizacji charytatywnej, której misja bliska jest sercom wygranych. 

Zobacz też:

Ugotowani w parach PRZED EMISJĄ W TV: Gabi i Łukasz tworzą zgrany team. "Mamy swój świat"
Ugotowani w parach PRZED EMISJĄ W TV: Gabi i Łukasz tworzą zgrany team. "Mamy swój świat"
Ugotowani w parach PRZED EMISJĄ W TV: Są zupełnymi przeciwieństwami i "to jest niemożliwe, że jesteśmy razem"