Ugotowani w parach: Jak gotowało się z synem i jak gotowało się z tatą? Jakie było największe wyzwanie dla Damiana i Ireneusza?

Ugotowani w parach
Ugotowani w parach: Największe wyzwanie dla Damiana i Ireneusza?
Już 17 maja na antenie TVN wyemitowany zostanie zupełnie wyjątkowy odcinek kulinarnego show. W finale sezonu “Ugotowanych w parach” zmierzą się gwiazdorskie duety w rodzinnym wydaniu. Niezwykłe kolacje przygotują: Malwina Wędzikowska wraz z mamą Ewą, Damian Michałowski z tatą Ireneuszem oraz Dawid Woliński z siostrą Karoliną. 
Ugotowani w parach PRZED EMISJĄ W TV: Tworzą zgrany, kumpelski team, mimo że czasem się ścierają

Damian karierę medialną rozpoczął  od działalności w Akademickim Radiu Index w Zielonej Górze. Przez lata szlifował fach w wielu redakcjach, a od 2020 roku jest jednym z prowadzących poranny program ,,Dzień dobry TVN”. Od listopada 2021 razem z Sebastianem Szczęsnym prowadzi studio między zawodami Pucharu Świata w skokach narciarskich na antenie TVN i w serwisie Player.pl. Prywatnie Damian ma żonę Polę, którą poznał w drodze na narty, a dokładniej na parkingu stacji benzynowej. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci Henryka i Helenę.

W programie Ugotowani w parach Damianowi towarzyszy tata Ireneusz.

230504_UGOTOWANI_PYTANIA_DAMIAN_01
Ugotowani w parach: Jak gotowało się z synem i jak gotowało się z tatą?

W specjalnym odcinku “Ugotowanych w parach” do swoich kuchni zaproszą nas znani i lubiani, którzy tym razem gotować będą z członkami swoich rodzin. Damian Michałowski wystąpi w duecie ze swoim tatą Ireneuszem, Malwina Wędzikowska zagości w programie z mamą Ewą, a Dawid Woliński do wspólnego gotowania zaprosi siostrę Karolinę. Ta przebojowa mieszanka charyzmatycznych postaci gwarantuje niepowtarzalną atmosferę kolacji - przy stołach nie zabraknie salw śmiechu, szczerych komplementów i celnych ripost.

Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
+12
Zobacz galerię

Aby zaimponować swoim gościom, pary sięgną po kulinarne inspiracje z całego świata. Na talerzach zagoszczą między innymi po mistrzowsku przygotowane bakłażany, bardzo wiosenny deser, a nawet wykwintny ramen! Choć uczestnicy odcinka będą wyjątkowi, reguły programu pozostają niezmienne – po każdej kolacji goście ocenią gospodarzy, przyznając im punkty, a najlepiej gotujący duet zwycięży 5000 złotych. Wygrana zostanie przekazana na szczytny cel – cała kwota zasili konto organizacji charytatywnej, której misja bliska jest sercom wygranych.  Gwiazdorski odcinek “Ugotowanych w parach” zagości na ekranach już w środę, 17 maja, o godzinie 21:35. Do zobaczenia na antenie TVN oraz w Playerze!

Zobacz też:

230504_UGOTOWANI_PYTANIA_DAWID_01
Ugotowani w parach: Dawid i jego siostra nigdy wcześniej nie gotowali razem
230504_UGOTOWANI_PYTANIA_DAWID_02
230504_UGOTOWANI_PYTANIA_DAWID_02
230504_UGOTOWANI_PYTANIA_DAWID_05
Ugotowani w parach: Z jakimi potrawami kojarzy wam się wiosna?
podziel się:

Pozostałe wiadomości