TVN świętuje 25 urodziny na antenie

TVN świętuje 25 urodziny
Źródło: TVN
Już 3 października TVN obchodzić będzie swoje 25 urodziny. Z tej okazji na widzów czekają wyjątkowe wydania ich ulubionych programów. W „Dzień Dobry TVN”, „Faktach” i „Milionerach” pojawią się specjalni goście i materiały nawiązujące do urodzin stacji.

Od rana w „Dzień Dobry TVN” prowadzący wezmą udział w teleturnieju z wiedzy o TVN. Następnie Ewa Drzyzga, Olivier Janiak i Monika Olejnik opowiedzą jak zmieniała się praca w stacji, z którą związani są niemal od samego początku jej istnienia.

W „Faktach” pojawi się tego dnia specjalna urodzinowa oprawa oraz materiały podsumowujące 25 lat istnienia programu.

Na koniec dnia urodzinowe wydanie „Milionerów”. W odcinku o główną wygraną walczyć będą wyjątkowi goście: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Jak poradzą sobie w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego? Wygrana zostanie przekazana Fundacji TVN i wesprze budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

Tej jesieni, w trakcie trwającej kampanii marketingowej, w której udział wzięły największe gwiazdy TVN Warner Bros. Discovery, nadawca zachęca widzów do bycia sobą. Przekaz ten jest najlepiej widoczny w spocie urodzinowym stacji, w którym TVN podzielił się z widzami osobistymi historiami i pasjami znanych gwiazd oraz uczestników programów. Bohaterowie przekonują, że gdy jesteś sobą możesz wszystko. TVN z okazji swoich 25 urodzin celebruje otwartość na ludzi oraz przybliżanie widzom świata, który inspiruje, zaskakuje, edukuje i bawi.

Emisja programów na antenie TVN:

“Dzień Dobry TVN”, 3 października, 8:00

“Fakty”, 3 października, 19:00

“Milionerzy”, 3 października, 20:55

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!