Top Model: Julia Wieniawa zachwycona uczestnikami. Kto spodobał się aktorce?

Top Model: Julia Wieniawa zachwycona uczestnikami
Źródło: TVN
Julia Wieniawa ma swoich ulubieńców wśród uczestników nowego sezonu "Top Model". Gwiazda współpracowała z nimi podczas czwartego odcinka reality show. Wyznała, że jej dwie osoby szczególnie ją zainteresowały. Poznaj szczegóły!

Julia Wieniawa o uczestnikach "Top Model"

Julia Wieniawa była gościem specjalnym w "Top Model". Aktorka i wokalistka towarzyszyła uczestnikom w trakcie przygotowań do pokazu mody. Wspierała ich za kulisami. Podczas prezentacji kreacji Mariusza Przybylskiego razem Joanną Krupą, jurorami i projektantem oceniali, jak uczestniczki i uczestnicy poradzili sobie na wybiegu. Gwiazda ma swoich faworytów. Powiedziała, że dwójka z nich spodobała się jej bardzo. Zwróciła tez uwagę na wysoki poziom programu.

Szczerze mówiąc jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona tą edycją "Top Model". Jest wiele ciekawych twarzy takich mocno modelingowych, nie influencerskich. To, co mi się też spodobało, kilka osób ma również pasję poza modą. Tadeusz i Sofia, którzy również zajmują się muzyką, dlatego też zwróciłam na nich uwagę, bo sama śpiewam. Tadeusz jest producentem muzycznym, więc mieliśmy wspólny język. Sofia gra na basie i ma swój zespół. Dlaczego o tym mówię? Super jest w show-biznesie mieć parę pasji. Wiadomo jak jest, czasem jest praca, czasem jej w ogóle nie ma. Warto jest mieć pasję, która daje ci spokój, że nawet jak nie mam pracy w modzie przez jakiś czas – to mam co robić, a nie czekam aż coś padnie z nieba. Ja tez staram się tak w życiu działać, żeby robić parę rzeczy na raz. Oczywiście dobrze, a nie łapać wszystkie sroki za ogon. Śpiewam i gram, nawet jak nie mam jakiegoś filmu, to wiem, że mogę sobie siedzieć w studio i śpiewać. Myślę, że to jest clou do sukcesu - powiedziała Julia Wieniawa.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Uczestnicy wyszli w złej kolejności na pokazie
Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości