“The Traitors. Zdrajcy” 

The Traitors
The Traitors
Źródło: mat. pras.
Stacja TVN regularnie wprowadza nowe programy do swojej ramówki, pragnąc zaspokoić oczekiwania zarówno młodych, jak i starszych odbiorców. Zakończyły się zdjęcia do “The Traitors”, którego polska wersja pojawi się w 2024 roku. Jak wiadomo, popularna gra “Mafia” jest głównym motywem show. 

“The Traitors” – opis programu

“The Traitors” to holenderski program, który zdobył ogromne uznanie widzów i w niecałe dwa lata od swojej premiery aż 20 krajów postanowiło wprowadzić serię do swoich stacji telewizyjnych. Zasadnicza fabuła oparta jest na Mafii – grze, łączącej w sobie elementy akcji i przygody. Uczestnicy gry dzielą się potajemnie na “Lojalnych” i “Zdrajców”, a następnie dążą do ukończenia serii wyzwań i zgarnięcia nagrody. 

Wiemy, kto wygrał casting na prowadzącą “The Traitors”!
Wiemy, kto wygrał casting na prowadzącą “The Traitors”!

Prowadząca “The Traitors”

Zgodnie z zapowiedziami, w roli prowadzącej wystąpi Malwina Wędzikowska – znana stylistka i kostiumografka. W jej bogatym portfolio znajduje się m.in. kolekcja jeansów stworzona dla Davida Lyncha. Malwina znana jest polskiej publiczności z projektów emitowanych na antenie TTV – „Druga twarz” i „Ostatnia szansa” oraz „Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka”. 

“The Traitors. Zdrajcy” – zasady programu

Uczestnicy przybywają do mrocznego zamku, by walczyć o zdobycie nagrody pieniężnej. Cała ekipa dzieli się na “Lojalnych” oraz “Zdrajców”, którzy pierwszego dnia rozgrywki zostają wytypowani przez Malwinę. Zasadniczym celem czarnych charakterów jest wyeliminowanie drugiej grupy i podział nagrody między sobą. Każdej nocy Zdrajcy spotykają się na wspólnej debacie, by ustalić, kto z grupy Lojalnych zostanie wyeliminowany. Wszyscy uczestnicy biorą udział również udział w wymagających misjach.

Niektóre zadania premiowane są tarczą chroniącą przed eliminacją. Każdego wieczoru odbywa się też wspólna narada, w trakcie której dyskutuje się na temat ewentualnych kandydatów do opuszczenia programu, a następnie przeprowadzane jest głosowanie.

“The Traitors” – kiedy w TVN?

Zdjęcia do programu zakończyły się już w 2023 roku. Emisja będzie miała swoją podczas wiosennej ramówki w 2024 roku. Informację o polskiej wersji “The Traitors” przekazała dyrektorka kanału TVN, Lidia Kazen. Zapraszamy wszystkich fanów ogromnych emocji i wciągającej fabuły do oglądania niezwykłego show. O tym, kto będzie Zdrajcą, przekonamy się niebawem!

Autor: Magdalena Skrzypek

Źródło: tvn24.pl, dziendobry.tvn.pl, cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: mat. pras.

podziel się:

Pozostałe wiadomości