Tak wyglądał Dawid Podsiadło na początku swojej kariery. Pamiętacie go w takim wydaniu? 

Dawid Podsiadło z zespołem Curly Heads wystąpili w 4. edycji!
Dawid Podsiadło od lat podbija serca słuchaczy w całej Polsce, a jego koncerty cieszą się wyjątkową popularnością. Pamiętacie, jak wyglądały początki jego kariery? 
Kuba Wojewódzki: Dawid Podsiadło
Kuba Wojewódzki: Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło – początki kariery 

W 2011 roku Dawid Podsiadło wziął udział w pierwszej edycji programu X-Factor,  jednak odpadł na etapie bootcampu. Następnie ze swoim zespołem Curly Heads zgłosił się na przesłuchania do programu Mam talent!, ale ostatecznie muzycy nie przeszli do kolejnego etapu, a Dawid Podsiadło nie zdecydował się na samodzielny awans do drugiej rundy. W 2012 roku ponownie wystartował w X-Factor, tym razem dostał się aż do samego finału i został laureatem 2. edycji programu, co otworzyło drzwi do jego dalszej kariery.

Dawid Podsiadło na początku kariery
Dawid Podsiadło na początku kariery

Pierwsza płyta i ogromna popularność

W 2013 roku wydał debiutancki album pt. Comfort and Happiness, który szturmem podbił serca Polaków i okazał się najlepiej sprzedawanym krążkiem tego roku w kraju. Każdy kolejny album Dawida cieszył się coraz większą popularnością, a na jego koncerty przybywają  dziś tłumy. Jego imponującą karierę od lat obserwuje Kuba Wojewódzki, który był jurorem w programie X-Factor, wspiera Dawida i zawsze chętnie zaprasza muzyka do swojego programu. A czy pamiętacie, jak Dawid Podsiadło wyglądał na początku kariery? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy archiwalne wideo. Zobaczcie sami!

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?