Święto żużla we Wrocławiu! Drużynowy Puchar Świata od wtorku na kanałach i platformach TVN Warner Bros. Discovery

Drużynowy Puchar Świata
Drużynowy Puchar Świata
Najważniejsza drużynowa rywalizacja na żużlu powraca! Od wtorku do soboty na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozgrywany będzie Drużynowy Puchar Świata. Sobotni finał z udziałem reprezentacji Polski transmitowany będzie w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV. Wszystkie biegi półfinałów, barażu i finału dostępne będą na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

Drużynowy Puchar Świata na żużlu wraca do kalendarza po sześciu latach. Rywalizacja zostanie rozegrana na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu od 25 do 29 lipca. W dwóch półfinałach zaplanowanych na wtorek i środę pojadą reprezentacje Czech, Niemiec, Szwecji i Wielkiej Brytanii (25 lipca) oraz Australii, Danii, Finlandii i Francji (26 lipca). Półfinałowa rywalizacja będzie transmitowana w Eurosporcie Extra w Playerze. 28 lipca rozegrany zostanie baraż z udziałem drużyn z drugich i trzecich miejsc, który na żywo pokaże także Eurosport 1. Zwycięzcy półfinałów i barażu awansują do wielkiego finału, w którym spotkają się z Polakami. Biało-czerwoni będą bronić tytułu zdobytego w 2017 roku. Transmisja finału w TTV oraz w Eurosporcie Extra w Playerze.

Zawody we Wrocławiu skomentują Michał Korościel i Marcin Kuźbicki. W studiu towarzyszącym transmisji finału widzowie zobaczą między innymi Sebastiana Szczęsnego i Piotra Protasiewicza. Reporterką podczas Drużynowego Pucharu Świata będzie Marcelina Rutkowska-Konikiewicz.

Najważniejsze wydarzenia żużlowego święta we Wrocławiu relacjonowane będą także na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu.

Plan transmisji Drużynowego Pucharu Świata na żużlu:

Wtorek, 25 lipca, 18:30, półfinał, Eurosport Extra w Playerze Środa, 26 lipca, 18:30, półfinał, Eurosport Extra w Playerze Piątek, 28 lipca, 18:00, baraż, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze Sobota, 29 lipca, 19:35, finał, TTV i Eurosport Extra w Playerze

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie