Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec: Co dał Soni Bohosiewicz udział w tym programie?

Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec: Co dał Soni Bohosiewicz udział w programie?
Bohaterką drugiej serii "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" będzie Sonia Bohosiewicz, emisja na antenie TTV planowana jest na 29 października!
Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec: Jakie było największe wyzwanie w programie dla Soni Bohosiewicz?

„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” to program, który zadebiutował na antenie stacji w 2021 roku. Dwa pierwsze sezony powstały z udziałem Roberta i Tadeusza Motyków. W trzeciej serii wystąpiła Malwina Wędzikowska z mamą, Ewą. W premierowych odcinkach, u boku swoich ojców wystąpią Piotr Połać i Sonia Bohosiewicz.

Jakim dzieckiem była Sonia Bohosiewicz?

Rodzinny czas Piotra Połacia i Soni Bohosiewicz - co wydarzy się nowych odsłonach programu?

Sonia Bohosiewicz, na co dzień popularna aktorka i piosenkarka, odwiedzi rodziców w rodzinnych Żorach, na Śląsku, podczas wakacji. Powrót w te strony i odwiedziny w starym mieszkaniu na blokowisku wzbudzą wspomnienia. Przypadkowo odkryte pamiętniki i stare fotografie z dzieciństwa to także możliwość, by przyjrzeć się dzieciństwu i dorastaniu z perspektywy dojrzałej kobiety, matki i córki. Okazji do rozmów nie zabraknie, ponieważ Sonia wspólnie z ojcem spędzi czas na odnowieniu starej przyczepy kempingowej. Wir sprawczych działań będzie jednocześnie refleksją, że czas spędzony z tatą jest niezwykle cenny. Te wakacje przypomną aktorce, by być tu i teraz, bez portali społecznościowych, mediów, terminów i zawodowych zobowiązań.

Czego tata nie nauczył Soni Bohosiewicz?
Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 5
Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 5

Kontynuacja cyklu z Sonią Bohosiewicz planowana jest na 29 października. Odcinki obejrzycie w każdą niedzielę o 22:00!. Za produkcję obu formatów odpowiada Unlimited Film Operations.

Jak lubi spędzać czas Sonia Bohosiewicz?

Źródło zdjęcia głównego: UFO

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Pati traci grunt pod nogami

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Pati traci grunt pod nogami