Sonia Bohosiewicz i Piotr Połać bohaterami dwóch nowych serii TTV „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”, emisje jesienią tego roku!

Już jesienią br. na antenę TTV trafią dwie kolejne odsłony popularnej serii opartej na duńskim formacie „The Things My Dad Failed to Teach Me”. Bohaterem pierwszej z nich jest Piotr Połać, wokalista zespołu Bracia Figo Fagot. Program z jego udziałem zadebiutuje na antenie stacji 9 września. Bohaterką drugiej serii będzie Sonia Bohosiewicz, emisja na antenie TTV planowana jest na połowę października.

„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” to program, który zadebiutował na antenie stacji w 2021 roku. Dwa pierwsze sezony powstały z udziałem Roberta i Tadeusza Motyków. W trzeciej serii wystąpiła Malwina Wędzikowska z mamą, Ewą. W premierowych odcinkach, u boku swoich ojców wystąpią Piotr Połać i Sonia Bohosiewicz.

Rodzinny czas Piotra Połacia i Soni Bohosiewicz - co wydarzy się nowych odsłonach programu?

Rockandrollowy wokalista Piotr Połać prowadzi bujne życie pomiędzy koncertami, a domem. Od dawna, a właściwie to od ponad 20 lat, nie spędził wolnego czasu ze swoim ojcem Ireneuszem. Zapracowani na co dzień syn, muzyk oraz tata, lekarz, spotkają się z okazji niecodziennego projektu w domu przyrodniej siostry Piotra pod Łodzią. Czy podczas wspólnej pracy ich odmienne temperamenty pozwolą im wzmocnić relację? Czy Piotr, który od 6 lat również jest tatą popatrzy na swoje dzieciństwo z innej perspektywy? Przez dwa tygodnie będą mieli okazję nauczyć się od siebie nowych umiejętności oraz zmierzą się ze swoimi, nie zawsze łatwymi emocjami.

Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec
Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

Z kolei Sonia Bohosiewicz, na co dzień popularna aktorka i piosenkarka, odwiedzi rodziców w rodzinnych Żorach, na Śląsku, podczas wakacji. Powrót w te strony i odwiedziny w starym mieszkaniu na blokowisku wzbudzą wspomnienia. Przypadkowo odkryte pamiętniki i stare fotografie z dzieciństwa to także możliwość, by przyjrzeć się dzieciństwu i dorastaniu z perspektywy dojrzałej kobiety, matki i córki. Okazji do rozmów nie zabraknie, ponieważ Sonia wspólnie z ojcem spędzi czas na odnowieniu starej przyczepy kempingowej. Wir sprawczych działań będzie jednocześnie refleksją, że czas spędzony z tatą jest niezwykle cenny. Te wakacje przypomną aktorce, by być tu i teraz, bez portali społecznościowych, mediów, terminów i zawodowych zobowiązań.

Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 5
Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 5

Sześcioodcinkowa seria z wokalistą zespołu Bracia Figo Fagot zadebiutuje na antenie stacji 9 września. Odcinki będą emitowane w każdą niedzielę o godz. 22:00 w TTV. Z kolei kontynuacja cyklu z Sonią Bohosiewicz planowana jest na połowę października. Za produkcję obu formatów odpowiada Unlimited Film Operations.

podziel się:

Pozostałe wiadomości