Ślub od pierwszego wejrzenia: W 9. odcinku wielkie emocje. Te dobre i te złe

Ślub od pierwszego wejrzenia: W 9. odcinku wielkie emocje. Te dobre i te złe
Wszystkie trzy pary radzą sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi małżeństwo. Ale nie wszyscy radzą sobie z nimi dobrze.

Czy Marcin i Kinga spotkają się i wyjaśnią sobie wszystko, co leży im na sercu? Czy jest szansa, żeby para zaczęła od początku i zapomniała o tym, co do wydarzyło się do tej pory? Gdzie zdecydują się zamieszkać Marek i Kornelia? Czy trudna relacja Marka z mamą stanie na przeszkodzie? Sielanka Krzysztofa i Magdaleny trwa. Czy to już miłość?

Co się wydarzyło w 8. odcinku:

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 9, odcinek 8

Ślub...: Krzysiek odwiedził Magdę w pracy. Koleżanki zachwycone!
Ślub...: Krzysiek odwiedził Magdę w pracy. Koleżanki zachwycone!
Ślub...: Hanna Kąkol odwiedziła Kingę i Marcina. Dojdą do porozumienia?
Ślub...: Hanna Kąkol odwiedziła Kingę i Marcina. Dojdą do porozumienia?
Ślub...: Marcin przyjedzie do Kingi, ale zamieszka w hotelu?
Ślub...: Marcin przyjedzie do Kingi, ale zamieszka w hotelu?

O czym jest program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze partnera? Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” postanowili zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców.

W 9. sezonie programu Ślub od pierwszego wejrzenia poznamy trzy nowe ekspertki, których zdaniem będzie dobór par oraz wsparcie podczas trwania eksperymentu.

Pierwszą z nich będzie Julitta Dębska, psycholożka, coach relacji i dyplomowana trenerka rozwoju osobistego z czternastoletnim doświadczeniem. W swojej działalności skupia się na pomocy w znalezieniu miłości, utrzymaniu jej, a nawet odzyskaniu. Pracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z parami. Od pięciu lat prowadzi kanał na YouTubie, na którym w przystępny sposób wyjaśnia zawiłości relacji romantycznych. Jest doktorantką w Szkole Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie bada bliskie związki i zdradę w relacjach romantycznych. 

Jesienią widzowie poznają także Zuzannę Butryn, psycholożkę i terapeutkę. Zuzanna jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od siedmiu lat specjalizuje się w terapii integracyjnej z klientami indywidualnymi, a także parami. Interesuje ją psychoterapia partnerska. Od kilku występuje w mediach, m.in. w DD TVN oraz dzieli się swoją wiedzą z zakresu psychologii z czytelnikami popularnych magazynów. W 2020 r. założyła Centrum Psychoterapii Sense w Warszawie, w którym pracuje wraz z zespołem specjalistów. 

Trio uzupełni Hanna Kąkol, coach i dyrektorka zarządzająca w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej z 25-letnim doświadczeniem. Skończyła zarządzanie i marketing na WSAiB w Gdyni. Ciekawość świata i ludzi spowodowały jednak, że wybrała drogę zawodową związaną z coachingiem. Rozwój osobisty jest jej pasją, a wspieranie innych w rozwoju to jej zawód i powołanie. Pracuje z ludźmi i dla ludzi. Jej główną misją jest tworzenie trwałych i pełnych miłości relacji. Pomaga odnaleźć prawdziwe uczucie, które przynosi radość, wsparcie i spełnienie. Wierzy, że każdy zasługuje na miłość i partnerstwo oparte na wzajemnym zrozumieniu i akceptacji. 

Ślub od pierwszego wejrzenia możecie oglądać w każdy wtorek o 21:35 w TVN oraz w player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!