Skoki narciarskie Planica 2024: Konkurs Pucharu Świata za nami. Aleksander Zniszczoł na podium!

Aleksander Zniszczoł
SKOKI NARCIARSKIE PLANICA 2024: Aleksander Zniszczoł - druga seria
Za nami ostatni weekend ze skokami narciarskimi w sezonie 2023/24 i ostatni konkurs Pucharu Świata w Planicy. W kolejnej ekscytującej rywalizacji polscy skoczkowie udowodnili swoją dominację. Aleksander Zniszczoł stanął na podium, a Piotr Żyła uplasował się na 5. miejscu. Sprawdź pozostałe wyniki Polaków!
Eurosport
Eurosport

Skoki narciarskie Planica 2024: Polak na podium

Konkurs Pucharu Świata w Planicy za nami. To były wyjątkowo udane zawody dla Polaków. Aleksander Zniszczoł zakończył zawody na trzecim miejscu, a Piotr Żyła uplasował się na piątej pozyjcji. Atmosfera była elektryzująca, a zawody dostarczyły niezapomnianych chwil dla wszystkich fanów skoków narciarskich. Ostatecznie niedzielny konkurs wygrał Austriak, Daniel Huber. Daleko poza podium znaleźli się pozostali Polacy: Kamil Stoch zajął 16. miejsce, a Dawid Kubacki 29. miejsce.

Pożegnanie Marka Rudzińskiego ze skokami narciarskimi

Marek Rudziński przez lata był głosem skoków narciarskich w Eurosporcie, a w ostatnich trzech sezonach także w TVN. 24 marca jeden z najlepszych komentatorów w Polsce po raz ostatni w karierze skomentował konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Skoki narciarskie w Eurosporcie

Najważniejsze informacje dotyczące sezonu zimowego, artykuły, wywiady i materiały wideo są publikowane na stronie eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału.

Obejrzyj raz jeszcze finałowe zawody PŚ W EUROSPORCIE EXTRA W PLAYERZE.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.