Skazana: Jak Sebastian Łach budował postać Cedro?

Komisarz Cedro to jedna z bardziej lubianych postaci w serialu SKAZANA. Jak została zaplanowana? Posłuchajcie, co na ten temat ma do powiedzenia Sebastian Łach!

W pierwszym sezonie Skazanej dość dobrze poznaliśmy tę postać. Cedro to komisarz, który szuka zabójcy Sary. Dał się poznać jako uczciwy i dobry policjant. Poznaliśmy też prywatną część jego życia. Wspólnie z Serafinem od pewnego momentu zaczynają współpracować i okazuje się, że są świetnym teamem. Jak powstał Cedro? O tym opowie Wam Sebastian Łach!

Czy Cedro jest bez skazy? To ciekawe pytanie. Posłuchajcie!

Skazana: Rysy na wizerunku Cedro

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”).

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie