Skazana: Czekamy na 2. sezon w TVN!

Skazana: Czekamy na 2. sezon!
Już w poniedziałek 17 kwietnia o godz. 21:35 odbędzie się premiera telewizyjna drugiego sezonu serialowego hitu Player Original z Agatą Kuleszą. W obsadzie "Skazanej 2" prócz gwiazd znanych z pierwszej serii pojawią się także Adam Woronowicz, Jacek Beler, Konrad Eleryk, Wiktoria Gorodeckaja oraz Olga Rayska.

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp.

Zobacz zwiastun Skazana 2

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”).

Skazana 2: Zobacz zdjęcia!
Skazana 2: Aleksandra Adamska, Konrad Eleryk
Skazana 2: Jacek Beler
Skazana 2
Skazana 2: Adam Woronowicz
+3
Zobacz galerię
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Magda Gessler zaprasza do "Restauracji z Gwiazdami"!

Magda Gessler zaprasza do "Restauracji z Gwiazdami"!

Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku Totalnych remontów Szelągowskiej

Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku Totalnych remontów Szelągowskiej

W nowych odcinkach Na Wspólnej!

W nowych odcinkach Na Wspólnej!

Top Model: Dominik Szymański o wygranej: Dziękuję Wam! Zobacz relację z finału!

Top Model: Dominik Szymański o wygranej: Dziękuję Wam! Zobacz relację z finału!