"Skazana 2" hitem Playera!

Aleksandra Adamska, Monika Dawidziuk i Agata Kulesza rozmawiają o serialu, cz. II
Drugi sezon produkcji z Agatą Kuleszą w roli głównej ponownie okazał się największym sukcesem spośród wszystkich seriali pod marką Player Original! Obecnie trwają prace scenariuszowe nad kontynuacją "Skazanej", do której zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku.

Już w pierwszym tygodniu od premiery, po "Skazaną 2" sięgnęło ponad 70% aktywnych użytkowników Playera. Produkcja przyciągnęła nową i powracającą do serwisu widownię, będąc również numerem 1 wśród najlepiej pozyskujących seriali platformy.  W 2022 roku "Skazana" odtwarzana była w Playerze łącznie przez blisko 5 700 000 godzin. Znalazł się również na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych seriali platformy, wyprzedzając "Behawiorystę", "Chyłkę" i "Szadź". 

Skazana: Hania wchodzi do więzienia! Agata Kulesza o trudnych scenach na planie

Trwają prace nad 3. sezonem

Prace scenariuszowe nad trzecim sezonem już ruszyły, a produkcja wróci na plan w ciągu najbliższych miesięcy.  Jeszcze w tym roku w Playerze zadebiutuje spin-off "Skazanej". "Pati" - z Aleksandrą Adamską w roli głównej - to historia Patrycji Cichy, zanim trafiła do więzienia. 

Skazana 2 - twórcy

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara, Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Serial "Skazana" został w 2022 roku uhonorowany nagrodą „Tytanowego Oka” w kategorii polska produkcja telewizyjna podczas gali otwierającej tegoroczną edycję PIKE. 

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria „Chyłka”, seriale: „Pajęczyna”, „Behawiorysta”, „Szadź”, „Żywioły Saszy – Ogień”, „Nieobecni”, „Mój agent”, czy reality show “Prince Charming”.

Skazana 2: Byliśmy na spotkaniu z aktorami. Zobaczcie relację!

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Konkurs duetów w Oberstdorfie. Zobacz wszystkie skoki Polaków!

Konkurs duetów w Oberstdorfie. Zobacz wszystkie skoki Polaków!

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie