"Skazana 2" hitem Playera!

Aleksandra Adamska, Monika Dawidziuk i Agata Kulesza rozmawiają o serialu, cz. II
Drugi sezon produkcji z Agatą Kuleszą w roli głównej ponownie okazał się największym sukcesem spośród wszystkich seriali pod marką Player Original! Obecnie trwają prace scenariuszowe nad kontynuacją "Skazanej", do której zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku.

Już w pierwszym tygodniu od premiery, po "Skazaną 2" sięgnęło ponad 70% aktywnych użytkowników Playera. Produkcja przyciągnęła nową i powracającą do serwisu widownię, będąc również numerem 1 wśród najlepiej pozyskujących seriali platformy.  W 2022 roku "Skazana" odtwarzana była w Playerze łącznie przez blisko 5 700 000 godzin. Znalazł się również na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych seriali platformy, wyprzedzając "Behawiorystę", "Chyłkę" i "Szadź". 

Skazana: Hania wchodzi do więzienia! Agata Kulesza o trudnych scenach na planie

Trwają prace nad 3. sezonem

Prace scenariuszowe nad trzecim sezonem już ruszyły, a produkcja wróci na plan w ciągu najbliższych miesięcy.  Jeszcze w tym roku w Playerze zadebiutuje spin-off "Skazanej". "Pati" - z Aleksandrą Adamską w roli głównej - to historia Patrycji Cichy, zanim trafiła do więzienia. 

Skazana 2 - twórcy

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara, Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Serial "Skazana" został w 2022 roku uhonorowany nagrodą „Tytanowego Oka” w kategorii polska produkcja telewizyjna podczas gali otwierającej tegoroczną edycję PIKE. 

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria „Chyłka”, seriale: „Pajęczyna”, „Behawiorysta”, „Szadź”, „Żywioły Saszy – Ogień”, „Nieobecni”, „Mój agent”, czy reality show “Prince Charming”.

Skazana 2: Byliśmy na spotkaniu z aktorami. Zobaczcie relację!

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!