Skazana 2: Dawidziuk, Kania i Woronowicz w FIVE O'CLOCK

221208_FIVEOCLOCK_SKAZANA www
Za nami 2. sezon serialu "Skazana". Wiele się wydarzyło, bohaterowie przeżyli sporo ciężkich chwil. Monika Dawidziuk, Maria Kania i Adam Woronowicz opowiedzieli o spotkaniu na planie i budowaniu swoich postaci. Zobaczcie FIVE O'CLOCK.

2. sezon serialu "Skazana" obfitował w wydarzenia i trudne sceny. W więzieniu nie było łatwo i wiele spraw mocno się skomplikowało. Marika (Maria Kania) po wyjściu zza krat wpadła w sidła handlarzy żywym towarem, Amfisa (Monika Dawidziuk) zaszalała, rozpoczynając bunt, a Hepner (Adam Woronowicz) pokazał, że skrywa różne oblicza. Zaprosiliśmy aktorów do rozmowy na temat produkcji i ich doświadczeń w pracy na planie.

Intensywne i trudne zdarzenia zapisane w scenariuszu z pewnością dostarczyły aktorom nowych wyzwań. Jak im się pracowało przy 2. sezonie?

(Pracowało mi się) zupełnie inaczej niż przy pierwszym sezonie. Wszystko było już jasne. Przy pierwszy sezonie było takie "obwąchiwanie się". (...) Marika wychodzi na warunkowe zwolnienie, czyli taki nowy początek.
Maria Kania
W drugim sezonie rozwinęłam skrzydła. To był dla mnie rollercoaster. To było przejście na ciemną stronę mocy. (...) To była niesamowita przygoda.
Monika Dawidziuk
Prawda czy fałsz? Dawidziuk, Kania i Woronowicz w ogniu pytań!

W drugiej odsłonie instynkty biorą górę w działaniu bohaterów. Matka walczy o córkę, Pati zależy na przetrwaniu za kratami, Marika musi wyjść z opresji, a Amfisa daje się ponieść emocjom.

Mam takie wrażenie, że w tej Skazanej jest tak, że instynkty biorą górę. Myślenie o tym, że coś wynika z przyczynowości, jakiegoś skutku, schodzi na dalszy plan.
Adam Woronowicz
Moim przygotowaniem było obejrzenie 1. sezonu. (...) W momencie, w którym przystępowałem do tego projektu były napisane 4. odcinki i nie wiedziałem jeszcze, w którą to pójdzie stronę.
Adam Woronowicz

Zobaczcie całą rozmowę i wpadajcie do Playera.

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

Skazana 2: Zobacz zdjęcia!
Skazana 2: Aleksandra Adamska, Konrad Eleryk
Skazana 2: Jacek Beler
Skazana 2
Skazana 2: Adam Woronowicz
+3
Zobacz galerię

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Oglądaj serial Skazana w player.pl

Skazana 2: Pati przypomina 1. sezon. Co się działo?

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Konkurs duetów w Oberstdorfie. Zobacz wszystkie skoki Polaków!

Konkurs duetów w Oberstdorfie. Zobacz wszystkie skoki Polaków!

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie