Skazana 2: Aleksandra Adamska o rozpoznawalności i popularności

Skazana 2: Aleksandra Adamska o rozpoznawalności i popularności
Pati podbiła serca publiczności. Aleksandra Adamska stworzyła wyrazistą postać, obok której nie można przejść obojętnie. Jak aktorka radzi sobie z popularnością?

Aleksandra Adamska wykreowała wyrazistą postać Patrycji "Pati" Cichy, która współdzieli celę z Alicją Mazur (Agata Kulesza). Jej bohaterka jest pełna energii i pomysłów. To ona stała się przewodniczką pani sędzi po trudnym świecie więzienia. Widzowie pokochali jej podejście do świata. Zapytaliśmy aktorkę, czy spotyka się z wyrazami sympatii i jak sobie radzi z popularnością.

Jestem kameleonem, chociaż i tak zauważyłam taki bum po pierwszych odcinkach. Nagle pan konduktor w pociągu prosi mnie o bilet i zobaczył, że Ola Adamska i nagle takie (wielkie) oczy. (...) Miałam taką sytuację na farmie dyniowej, że podeszły ze trzy, cztery osoby. Jestem bardzo wrażliwą osobą i popłakałam się, bo przestraszyłam się, że tak teraz będzie wyglądać moja rzeczywistość. Na szczęście nie....Ludzie się bardziej uśmiechają.
Aleksandra Adamska

Skazana 2 - co czeka Pati?

W 2. sezonie Skazanej powracamy za mury więzienia. Po wielu zawirowaniach w życiu Alicji, dowiemy się trochę więcej o Pati. W kolejnych odcinkach pojawi się jej chłopak, Krystian. A co jeszcze ją czeka?

Może łatwiej zapytać, co nie czeka Pati... Bardzo dużo rzeczy się wydarza w 2. sezonie. Jest wartka akcja, wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Fabularnie bardzo będzie trzymać w napięciu. Tak też będzie w przypadku Pati, która jest tak zwanym powietrzem do trumienki, jak to mówi producent Tomek Blachnicki. Ja zawsze muszę wpuścić trochę tego powietrza do bardzo napiętej atmosfery. Pati ma swoje momenty w tym sezonie, które będą chwytać za serce, które będą powodowały w widzach inne emocje niż tylko rozluźnienie i śmiech.
Aleksandra Adamska
Skazana 2: Aleksandra Adamska o tym, co czeka Pati

W więzieniu pojawi się Hania, córka Alicji Mazur. Dziewczyna przyzna się do postrzelenia Pawła Witkowskiego. Jak Pati będzie sobie radzić z nową osobą za murami?

Skazana 2: Jak Pati zareaguje na Hankę?

Oglądaj serial Skazana w player.pl

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!