Rusza 17. edycja akcji "Podaruj misia"! Na co tym razem zostanie przekazany całkowity dochód ze sprzedaży?

Miś, który pomaga! Zobaczcie naszą relację
Źródło: TVN
Już 17 raz Fundacja TVN oraz Rossmann zachęcają do niesienia pomocy. Łącząc siły we wspólnym celu udaje nam się sprawić radość nowym właścicielom Misiów, ale przede wszystkim pomóc potrzebującym dzieciom.
Misie Fundacji TVN
Misie Fundacji TVN
Źródło: mat.prasowe

Akcja „Podaruj Misia” startuje już 1 grudnia! Gwiazdy tradycyjnie we współpracy z projektantami mody przygotowały kolekcję wyjątkowych pluszowych misiów, które mają niezwykłą moc pomagania.

Tegoroczne Misie zostały zaprojektowane wspólnie przez:

miś Aga- Dawid Woliński z Agnieszką Dygant miś Filip- Rodrigo de la Garza z Filipem Chajzerem miś Magda- Gosia Baczyńska z Magdą Cielecką miś Anita- Robert Czerwik z Anitą Werner

Podaruj misia: Dorota Wellman
Podaruj misia: Dorota Wellman
Źródło: Fundacja TVN

"Podaruj Misia" to akcja charytatywna Fundacji TVN, która niezmiennie kojarzy się z okresem świątecznym. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na budowę kliniki psychiatrii dla dzieci i młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Misie będzie można kupić od 1 grudnia w sieciach sklepów Rossmann. Zobaczcie materiał wideo, włączcie się do naszej akcji i podarujcie misia komuś, kogo kochacie. Szczegóły w naszej relacji!

Podaruj misia: Katarzyna Kolenda - Zaleska
Podaruj misia: Katarzyna Kolenda - Zaleska
Źródło: Fundacja TVN
Podaruj misia: Dorota Szelągowska
Podaruj misia: Dorota Szelągowska
Źródło: Fundacja TVN

Zobacz także:

Paulina Krupińska-Kurpiel: Prezenty kupuję czasami już w lipcu!
Paulina Krupińska-Kurpiel wzięła udział w misiowej akcji dla Fundacji TVN! Piękna prowadząca Dzień Dobry TVN opowiedziała nam o tym, gdzie spędzi Święta, jaką kupuje choinkę i jak podchodzi do sprawy prezentów świątecznych. Paulina Krupińska-Karpiel, tworząc stylizację misia Paulinki, postanowiła zainspirować się miejscem urodzenia swojego męża. Jej zabawka ma więc na sobie strój nawiązujący do Podhala, czyli białą koszulę, czarną kamizelkę ze złotymi wykończeniami, spódnicę w kwieciste wzory, zieloną kokardkę w pasie i czerwoną opaskę. Prowadząca Dzień Dobry TVN współpracowała z Zosią Ślotałą oraz jej marką dla dzieci i niemowląt Petite Maison.

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości