Restauracja z gwiazdami: Zobacz relację z nagrań programu!

Restauracja z gwiazdami: Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller
Restauracja z gwiazdami: Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller
W tym programie gwiazdy podzielą się swoimi ulubionymi, świątecznymi przepisami, a wszystko to podczas wspólnego gotowania z Magdą Gessler oraz jej dziećmi - Larą i Tadeuszem. Zobaczcie relację z planu zdjęciowego "Restauracji z gwiazdami" i dowiedzcie się, co dokładnie będzie się w niej działo.
231128_restauracja_z_gwiazdami_relacja_www
Restauracja z gwiazdami: Relacja z nagrań programu

Klaudia El Dursi, Maja Popielarska, Omenaa Mensah, Monika Mrozowska, Marta Kuligowska oraz Ewa Gawryluk - to właśnie te panie wspólnie z ich dziećmi odwiedzą "Restaurację z gwiazdami", aby w wyjątkowej, świątecznej atmosferze przygotować prawdziwe smakołyki! W menu nie zabraknie tradycyjnych propozycji, takich jak pierogi z kapustą i grzybami czy kompot z suszu, ale także przepisów, które nie są charakterystyczne dla większości polskich domów, jak ryba po ghanijsku. Będzie naprawdę smakowicie!

"Restauracja z gwiazdami" - co to za program?

„Restauracja z Gwiazdami” to nie tylko poradnik jak – nawet na ostatnią chwilę - przygotować oryginalne danie świąteczno-wigilijne. To także pretekst do lepszego poznania gwiazd, które opowiedzą o swoich świętach. Jakie relacje łączą ich z dziećmi? Jak poradzą sobie z gotowaniem pod okiem Magdy i Lary Gessler? Czy ich dania zasmakują gościom „Restauracji z Gwiazdami”? W programie pokażemy, że przygotowywanie świąt nie musi być katorgą, nerwówką i udręką, a o świetne nastroje zadba szef sali „Restauracji z Gwiazdami” Mateusz Hładki.

"Restauracja z Gwiazdami" już 19 i 20 grudnia o godz. 21:35 w TVN!

podziel się:

Pozostałe wiadomości