Puchar Świata w skokach narciarskich w Willingen w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

Skoki narciarskie
Skoki narciarskie
Puchar Świata w skokach narciarskich powraca! Od piątku do niedzieli najlepsi skoczkowie świata będą rywalizować w Willingen. Oba konkursy transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze pokażą również piątkowe i niedzielne kwalifikacje.

W studiu TVN realizowanym Muehlenkopfschanze gośćmi Sebastiana Szczęsnego i Damiana Michałowskiego będą Magdalena Pałasz i Jakub Kot. Podczas piątkowych kwalifikacji w studiu Eurosportu Marcin Kuźbicki będzie rozmawiał z Maciejem Maciusiakiem, a będący w Willingen Kacper Merk z Jakubem Kotem. W studiach Eurosportu towarzyszących konkursom sytuacje na skoczni analizować będą Michał Korościel i Marcin Kuźbicki. Zawody skomentują Marek Rudziński i Igor Błachut.

W Willingen wystąpi pięciu Polaków: Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł. Przed weekendem na Muehlenkopfschanze najwyżej w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata jest Piotr Żyła (22. miejsce). Dawid Kubacki zajmuje 24. miejsce, Kamil Stoch 26., Aleksander Zniszczoł 28., a Paweł Wąsek 36. Liderem wyścigu o Kryształową Kulę jest Austriak Stefan Kraft.

Najważniejsze informacje dotyczące sezonu zimowego, artykuły, wywiady i materiały wideo są publikowane na stronie eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału.

Plan transmisji:

 • Piątek, 16:00, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze
  • Sobota, 15:35, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player
   • Niedziela, 13:30, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze
    • Niedziela, 15:40, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze

     Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

     Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości