Puchar Świata w Sapporo: znakomity skok Kamila Stocha

Kamil Stoch - doskonały skok w finałowej serii 1 konkursu w Sapporo
Pierwszy konkurs indywidualny w Pucharze Świata w Sapporo dobiegł końca. Na podium znalazł się Dawid Kubacki, który w drugim skoku - lądując na 125,5 m - zapewnił sobie miejsce 2. Pokonał go Ryoyu Kobayashi, który dzisiaj zwyciężył. Znakomity skok oddał także Kamil Stoch! Gratulujemy polskim reprezentantom.

Kamil Stoch, który w finałowej serii pierwszego konkursu indywidualnego w Pucharze Świata w Sapporo, wylądował na 123,5 m oraz otrzymał doskonałe noty - po skoku zapewnił sobie prowadzenie. Ostatecznie - skoczek zajął miejsce 4., ale był to jego najlepszy wynik w tym sezonie. Gratulujemy!

Skok Piotra Żyły w finałowej serii pierwszego indywidualnego konkursu w Sapporo zakończył się na 124,5 metrze, co nie pozwoliło mu znaleźć się w pierwszej dziesiątce. Skoczek zapewnił sobie 14. miejsce w klasyfikacji.

Już jutro o godzinie 7:30 po raz kolejny będziemy kibicować skoczkom narciarskim podczas Pucharu Świata w Sapporo. Rywalizację będzie można oglądać w TVN, Eurosporcie 2 i Playerze.