Poznaj mistrza! Wyjątkowy dokument „Bartosz Zmarzlik. Ścigając marzenia” dostępny w Eurosporcie Extra w Playerze

Od poniedziałku 8 maja użytkownicy Eurosportu Extra w Playerze mogą oglądać wszystkie odcinki serialu produkcji TVN Warner Bros. Discovery „Bartosz Zmarzlik. Ścigając marzenia”. Premiera dokumentu to niesamowita okazja do bliższego poznania trzykrotnego indywidualnego mistrza świata na żużlu!

Żużel to moja wielka pasja i ogromna część mojego życia, ale to co dzieje się na torze, to tylko wycinek. Cieszę się, że dzięki dokumentowi TVN Warner Bros. Discovery fani speedwaya będę mogli poznać mnie od innej strony - wrócić ze mną do czasów dzieciństwa, zobaczyć, jak rodziła się moja miłość do sportu, poznać moją rodzinę i przyjaciół oraz zajrzeć za kulisy przygotowań do nowego sezonu Speedway Grand Prix

W trzyodcinkowej serii „Bartosz Zmarzlik. Ścigając marzenia” TVN Warner Bros. Discovery pokazuje nieznane do tej pory oblicze najlepszego żużlowca ostatnich lat. Użytkownicy Eurosportu Extra w Playerze zobaczą archiwalne materiały z młodości Bartosza Zmarzlika, poznają jego rodzinę i przyjaciół, przyjrzą się przygotowaniom do nowego sezonu, a także spotkają gwiazdy kibicujące trzykrotnemu mistrzowi świata, w tym Anitę Włodarczyk i Marcina Gortata. Wszystkie trzy odcinki dostępne są tylko w Eurosporcie Extra w Playerze. Natomiast już w sobotę 13 maja w kanałach TTV oraz Eurosport 1 można będzie obejrzeć pierwszy odcinek.

Bartosz Zmarzlik rozpoczął obronę mistrzostwa świata od zwycięstwa w Gorican 29 kwietnia. Wszystkie rundy tegorocznego Speedway Grand Prix dostępne są na żywo i na żądanie Eurosporcie Extra w Playerze. Polskie rundy – zaplanowane na 13 maja w Warszawie, 24 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim i 30 września w Toruniu – będą transmitowane w ogólnopolskim, bezpłatnym kanale TTV. Kanały Eurosportu pokazują kwalifikacje, które zazwyczaj rozgrywane są w dniu Grand Prix. Dodatkowo we wtorki po Grand Prix na antenie Eurosport 1 emitowany będzie godzinny magazyn SGP zawierający między innymi skróty i wywiady, a 9 dni po każdej rundzie oraz w piątek poprzedzający kolejne zawody Eurosport pokaże obszerne powtórki SGP. 

TVN Warner Bros. Discovery pokaże również FIM Puchar Świata na żużlu, czyli wyczekiwany przez kibiców drużynowy turniej, który rozegrany zostanie na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zaplanowane na 25 i 26 lipca półfinały oraz baraże, które odbędą się 28 lipca transmitowane będą wyłącznie w Eurosporcie Extra w Playerze. Z kolei wielki finał z udziałem reprezentacji Polski, który zostanie rozegrany 29 lipca, pokaże również TTV.

Użytkownicy Eurosportu Extra w Playerze będą mogli oglądać wszystkie transmisje bez reklam, a także dodatkowe streamy, w tym unikalne ujęcia z parku maszyn pozwalające na ujrzenie kulis rywalizacji o mistrzostwo świata na żużlu. 

W tym sezonie Speedway Grand Prix relacjonuje grupa świetnych specjalistów. Komentarz to domena Michała Korościela, któremu towarzyszą Rafał Lewicki i Marcin Kuźbicki. Obaj pojawiają się również w studiu prowadzonym przez Sebastiana Szczęsnego, którego stałym gościem jest Piotr Protasiewicz. Reporterką na wszystkich Grand Prix jest Marcelina Rutkowska-Konikiewicz.

Na stronie eurosport.pl użytkownicy mogą śledzić wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Speedway Grand Prix, oglądać najważniejsze momenty kolejnych rund, zapoznać się ze statystykami, artykułami i wywiadami. W mediach społecznościowych Eurosportu publikowane są ekskluzywne materiały od Bartosza Zmarzlika. Na Facebooku, Instagramie, Twitterze, TikToku i YouTube Eurosportu pojawiają się również specjalne wideo autorstwa Marceliny Rutkowskiej-Konikiewicz. Nie brakuje również interesujących grafik prezentujących zawodników, a także żużlowych ciekawostek autorstwa Krzysztofa Gurgurewicza.

Kalendarz Speedway Grand Prix 2023:

  • 13 maja, Grand Prix Polski, Warszawa
  • 3 czerwca, Grand Prix Czech, Praga
  • 10 czerwca, Grand Prix Niemiec, Teterow 24 czerwca, Grand Prix Polski, Gorzów Wielkopolski
  • 15 lipca, Grand Prix Szwecji, Malilla
  • 12 sierpnia, Grand Prix Łotwy, Ryga
  • 2 września, Grand Prix Wielkiej Brytanii, Cardiff
  • 16 września, Grand Prix Danii, Vojens
  • 30 września, Grand Prix Polski, Toruń

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.