Poznaj finalistki: Joanna Kudzbalska

Pochodzi z Wrocławia, ma 19 lat. Wzrost 178 cm, waga 58 kg. Wymiary: 84 – 64 – 93 cm.

Asia ma już na koncie pierwszą sesję w "Glamour"! Modelka wcieliła się w kobietę-kameleona z lat 70'. Anna Jurgaś, redaktor naczelna magazynu, nie kryła zadowolenia ze współpracy z modelką - według niej Asia świetnie poradziła sobie z kolejnymi wcieleniami. Asia jest również faworytką Dawida Wolińskiego, który stwierdził, że modelka jest "dziwna i... sexy".
Początki Joanny w programie "Top Model" były dosyć niepozorne. Podczas castingu dziewczyna opowiedziała jurorom o tym, jak pokonała wewnętrzne blokady i zwalczyła problem z jąkaniem. Po castingu nie kryła zadowolenia - Asię najbardziej ucieszył komentarz Karoliny Korwin Piotrowskiej na temat jej dykcji.
W programie udowodniła, że radzi sobie z metamorfozami, których wymaga ten zawód. Dobrze radziła sobie podczas pozowania w czekoladzie, ale potrafiła również zachwycić filmowym wcieleniem! Jej kreacja kobiety uzależnionej od operacji plastycznych zachwyciła jurorów do tego stopnia, że jej zdjęcie wybrali jako najlepsze w tej sesji. Karolina Korwin Piotrowska stwierdziła, że Asia wyrasta na gwiazdę tej edycji.
Sesja z marzeń czy z koszmarów?
Sesja z marzeń czy z koszmarów?
wideo 2/6